Weekendowy rozkład jazdy z MMA [12-14.10.2018]

Po wielkich emocjach zeszłego weekendu również podczas kolejnego fani MMA znajdą coś dla siebie – i to zarówno w Polsce jak i za granicą.

Już w piątek na warszawskim Wilanowie odbędzie się gala PLMMA 77: Sportowcy przeciw nowotworom. Podczas gali będzie można zarejestrować się w bazie dawców szpiku DKMS. Na gali zobaczymy walkę o pas wagi ciężkiej – Łukasz Warchoł (1-1) vs. Pawel Zakrzewski (2-0).  Zobaczymy również mistrza świata IMMAF Kevina Szaflarskiego (4-1). Oprócz walk zawodowych czekają nas również amatorskie pojedynki federacji AFC.

W sobotę w Poznaniu odbędzie się także gala z walkami typu „freak fight”. Na FAME MMA 2 zobaczymy m.in Piotra „Bonusa BGC” Witczaka, Marka „AdBustera” Hoffmana czy…. pojedynek bliźniaków.  Więcej o gali możecie dowiedzieć się TUTAJ.

Jeśli chodzi o galę zagraniczne to weekend upłynie nam pod znakiem półfinałów Grand Prix wagi cięzkiej Bellatora. W nocy z piątku na sobotę na Bellator 207 w Uncasville w stanie Connecticut zobaczymy starcie Matt Mitrione (13-5) vs. Ryan Bader (25-5).Na gali zobaczymy też m.in Roya Nelsona (23-15) czy Lorenza Larkina (19-7).

Z kolei dzień później w Uniondale w stanie Nowy Jork bohaterami walki wieczoru Bellator 208 będą Fedor Emelianenko (37-5-, 1 N/C) i Chael Sonnen (30-15-1). Na tej gali ostatnią walkę w obowiązującym kontrakcie z Bellatorem stoczy Benson Henderson (25-8).

Dalej trwa również faza play-off tegorocznego sezonu Professional Fighers League. Na PFL 9 w Long Beach w Kalifornii w pojedynkach ćwierćfinałowych i półfinałowych rywalizować będą zawodnicy kategorii lekkiej i półciężkiej czyli m.in. Will Brooks (20-4), Thiago Tavares (22-8-1), Vinny Magalhaes (16-9, 1 N/C) czy Sean O’Connell (18-10).

PIĄTEK

PLMMA 77:  Sportowcy przeciw nowotworom

Warszawa (Wilanów), Polska
Początek gali : 19:00
PLMMA
12o kg: Łukasz Warchoł (1-1) vs. Pawel Zakrzewski (2-0) – walka o pas kategorii ciężkiej
120 kg: Kevin Szaflarski (4-1) vs.  Adnan Alic (7-13)
84 kg: Jakub Labiak (1-2-1) vs. Karol Linowski (4-2)
77 kg: Fryderyk Dąbal (3-4) vs. Dariusz Kazmierczuk (1-7)
AFC – pojedynki amatorskie
84 kg: Kamil Łuczaj (0-4) vs. Kamil Polosak (0-0)
77 kg: Karol Sprawka (0-0) vs. Vadim Demeshchenko (0-1)
93 kg: Bartosz Zaczeniuk (6-1) vs. Konrad Kossakowski (1-1)
84 kg: Damian Polit (1-0) vs. Piotr Biesiadecki (0-0)

Obraz może zawierać: 4 osoby, uśmiechnięci ludzie, tekst

NOC Z PIĄTKU NA SOBOTĘ

Bellator 207

Uncasville, Connecticut, USA

Początek gali: 0:30

Karta główna (3:00):

265 lb: Matt Mitrione (13-5) vs. Ryan Bader (25-5) – półfinał Grand Prix kategorii ciężkiej
265 lb: Roy Nelson (23-15) vs. Sergei Kharitonov (28-7)
170 lb: Lorenz Larkin (19-7) vs. Ion Pascu (18-8) – walka rezerwowa Grand Prix kategorii półśredniej
155 lb: Kevin „Baby Slice” Ferguson Jr. (3-1) vs. Corey Browning (3-2)
155 lb: Carrington Banks (7-1) vs. Mandel Nallo (6-0)

Karta wstępna (0:30):

125 lb: Kristi Lopez (2-0-1) vs. Sarah Click (1-2)
177 lb: Andre Fialho (9-1) vs. Javier Torres (10-4)
125 lb: Lisa Blaine (2-2) vs. Alexandra Ballou (0-0)
185 lb: Tim Caron (9-1) vs. Vinicius de Jesus (5-2)
145 lb: Sinead Kavanagh (5-2) vs. Janay Harding (3-3)
170 lb: Kastriot Xhema (2-1) vs. Pat Casey (3-0)
135 lb: Michael Kimbel (1-0) vs. Alex Potts (1-0)
175 lb: Sean Lally (8-3) vs. Kemran Lachinov (6-2)

SOBOTA

FAME MMA 2

Poznań, Polska

Początek gali: 20:00

Daniel „Magical” Zwierzyński vs. Marcin „Rafonix” Krasucki
Adrian „Polak” Polański vs. Dawid Malczyński
Marek „AdBuster” Hoffman vs. Dawid „Surfer” Ozdoba
Amadeusz „Ferrari” Roślik vs. Sylwester „Bystrzak” Tkocz
Piotr „Bonus BGC” Witczak vs. Sebastian „Ztrolowany” Nowak
Piotr i Paweł Tyburscy vs. Piotr i Paweł Kluk
Artek „Waluś” Walczak vs. Piotr „Czapi” Czapiewski
Kamil „Kasti” Stępiński vs. Łukasz Lupa

Transmisja w systemie PPV (od 18,98 zł)

NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ,

Bellator 208

Uniondale, stan Nowy Jork, USA

Karta główna (3:00)

265 lb: Fedor Emelianenko (37-5-, 1 N/C) vs. Chael Sonnen (30-15-1) – półfinał Grand Prix kategorii ciężkiej
155 lb: Benson Henderson (25-8) vs. Saad Awad (23-9)
185 lb: Alexander Shlemenko (57-11, 1 N/C) vs. Anatoly Tokov (26-3)
265 lb: Cheick Kongo (28-10-2) vs. Timothy Jonhson (12-4)
145 lb: Henry Corrales (15-3) vs. Andy Main (12-3-1)

Karta wstępna (0:30):

175 lb: Robson Gracie Jr. (0-0) vs. Jamal Pottinger (0-0)
125 lb: Suhrob Aidarbekov (5-3) vs. Tommy Espinosa (5-1)
145 lb: Frank Buenafuente (9-4) vs. James Gonzalez (4-3)
185 lb: Jeremy Puglia (0-1) vs. Eric Olsen (0-1)
170 lb: Mike DiOrio (1-2) vs. Andrews Rodriguez (0-0)
155 lb: Ryan Castro (0-1) vs. Dennis Buzukia (0-0)
125 lb: Zarrukh Adashev (0-1) vs. Christian Medina (0-1)
155 lb: Jerome Mickle (3-6) vs. Nick Fiore (2-3)
170 lb: Shaquan Moore (5-3) vs. David Meshkhoradze (0-0)
115 lb: Jennifer Chieng (0-0) vs. Jessica Ruiz (0-0)

PFL 9

Long Beach, Kalifornia, USA

Karta główna (3:00):

205 lb: Maalhaes/Cleveland vs. Ataev vs/ Sordi – półfinał turnieju
155 lb: Schulte/Case vs. Wade/Watley – półfinał turnieju
205 lb: Grishin/Rama vs. Spohn/O’Connell – półfinał turnieju
155 lb: Brooks/Magomedov vs. Mamedov/Tavares – półfinał turnieju
205 lb: #1 Vinny Magalhaes (16-9, 1 N/C) vs. #8 Rakim Cleveland (19-10-1, 1 N/C) – ćwierćfinał turnieju
155 lb: #1 Natan Schulte (13-3) vs. #8 Johnny Case (23-6) – ćwierćfinał turnieju
205 lb: #4 Bozigit Ataev (18-2) vs. $5 Emiliano Sordi (17-7) – ćwierćfinał turnieju
155 lb: #4 Chris Wade (13-4) vs. #5 Robert Watley (11-2) – ćwierćfinał turnieju

Karta wstępna (0:45):

205 lb: #3 Dan Spohn (18-5) vs. #6 Sean O’Connell (18-10) – ćwierćfinał turnieju
155 lb: #3 Islam Mamedov (15-2) vs. #6 Thiago Tavares (22-8-1) – ćwierćfinał turnieju
205 lb: #2 Maxim Grishin (28-7) vs. #7 Smealinho Rama (11-4) – ćwierćfinał turnieju
155 lb: #2 Will Brooks (20-4) vs. #7 Rashid Magomedov (21-2) -ćwierćfinał turnieju
205 lb: Brandon Halsey (11-4) vs. Ronny Markes (18-6) – walka rezerwowa
155 lb: Ramsey Nijem (9-7) vs. Yuki Kawana (14-3-5) – walka rezerwowa

Transmisja:

Karta wstępna na Facebooku PFL MMA Live
Brak transmisji karty głównej

Poza tym warto również wspomnieć o sobotniej gali GMC 17 w Dusseldorfie, gdzie w walce wieczoru Łukasz Sajewski (13-3) zmierzy się z Nordinem Asrihem (26-10-1).

GMC17_Nordin_Lukasz_web