MMA PLBabilon MMAWeekendowy rozkład jazdy z MMA [1-3.12.2017]

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [1-3.12.2017]

Foto: Buda Mendes/Zuffa LLC

Czeka nas kolejny niezwykle interesujący weekend z MMA.

W tym tygodniu UFC organizuje aż 2 gale. Najpierw TUF 26 Finale w Las Vegas, gdzie wyłoniona zostanie pierwsza mistrzyni kategorii muszej. Dzień później w Detroit odbędzie się rewelacyjnie zapowiadająca się gala UFC 218. Ponadto za oceanem zaplanowana jest również gala Bellator 189, która będzie mieć miejsce w Thackerville w stanie Oklahoma.

Nie zabraknie również emocji na galach w Polsce. Już w piatek na warszawskim Torwarze odbędzie się gala PLMMA 75: Sportowcy Kontra Nowotwory, natomiast dzień później będziemy mieć 2 istotne gale: Spartan Fight 9 w Chorzowie oraz Babilon MMA 2 w Legionowie.

Pełna rozpiska gal tego weekendu dostępna poniżej.

PIĄTEK

PLMMA 75: Sportowcy Kontra Nowotwory

Torwar, Warszawa

Początek gali: 20:00

70 kg: Marian Ziółkowski (17-5-1, 1 N/C) vs. Tymoteusz Świątek (15-3, 1 N/C) – o pas kategorii lekkiej
120 kg: Łukasz Warchoł (0-1) vs. Kewin Wiwatowski (4-4) – o pas kategorii ciężkiej
84 kg: Paweł „Trybson” Trybała (3-2) vs. Mateusz Śniadała (1-2)
65 kg Aleksjej Zdunkievich vs. Eliasz Jankowski – walka w formule K-1
77 kg: Dariusz Kaźmierczuk (0-6) vs. Fryderyk Dąbal (2-4)
81 kg: Vlad Nikitin vs. Paweł Gieżyński – walka w formule K-1

Transmisja:

20:00 – profil FighTime.pl na Facebooku 

NOC Z PIĄTKU NA SOBOTĘ

Bellator 189

Thackerville, USA

Początek gali: 1:00

Karta główna (3:00):

145 lb: Julia Budd (10-2) vs. Arlene Blencowe – o pas kategorii piórkowej
185 lb: Chris Honeycutt (10-1, 1 N/C) vs. Rafael Lovato Jr. (6-0)
170 lb: Chidi Njokuani (17-5, 1 N/C) vs. Hisaki Kato (8-2)
160 lb: David Rickels (18-4, 2 N/C) vs. Adam Piccolotti (9-1)

Karta wstępna (1:00):

185 lb: Andrew Parker (6-2) vs. Franklin Patterson (4-4)
150 lb: Gaston Bolanos (1-1) vs. Rick Gutierrez (0-0)
155 lb: Mandel Nallo (5-0) vs. Alec Williams (6-1)
135 lb: Brandon Phillips (6-3) vs. Jordan Howard (10-3)
125 lb: Juliana Velasquez (5-0) vs. Na Liang (6-0)
145 lb: Marcos Galvao (18-8-1) vs. Sam Sicilia (15-8)
145 lb: Cris Williams (2-0) vs. Thomas Lopez (1-2)
170 lb: Brian Grinnell (9-7) vs. Kemmyelle Haley (7-5)
130 lb: Ky Bennett (0-0) vs. Stephanie Geltmacher (1-0)

Transmisja:

3:00 – Canal+Sport 2

TUF 26 Finale

Las Vegas, USA

Początek gali: 1:30

Karta główna (4:00):

125 lb: Nicco Montaño (3-2) vs. Roxanne Modafferi (21-13)– o pas kategorii muszej
135 lb: Sean O’Malley (8-0) vs. Terrion Ware (17-5)
125 lb: Lauren Murphy (9-3) vs. Barb Honchak (10-2)
185 lb: Eric Spicely (10-2) vs. Gerald Meerschaert (26-9)
125 lb: DeAnna Bennett (8-3) vs. Melinda Fábián (4-3-1)
135 lb: Joe Soto (18-5) vs. Brett Johns (14-0)

Karta wstępna (2:00):

125 lb: Christina Marks (8-8) vs. Martina De La Rosa (7-4)
185 lb: Andrew Sanchez (9-3) vs. Ryan Janes (9-3)
125 lb: Karine Gevorgyan (3-2) vs. Rachel Ostovich (3-3)
125 lb: Ariel Beck (4-4) vs. Shana Dobson (2-1)

Karta UFC Fight Pass (1:30):

125 lb: Gillian Robertson (3-2) vs. Emily Whitmire (2-1)

Transmisja:

1:30 – UFC Fight Pass
4:00 – Extreme Sports Channel

SOBOTA

Spartan Fight 9

Hala MORiS, Chorzów

Początek gali: 19:00

84 kg: Tomasz Kondraciuk (11-7) vs. Maciej Browarski (15-8-1, 1 N/C)
95 kg: Tomasz Sarara vs. Artur Gorlov – walka w formule K-1
62 kg: Oskar Segiert vs. Michał Królik – walka w formule K-1
70 kg: Alan Langer (9-6) vs. Alexey Valivakhin (11-8)
61 kg: Jakub Wikłacz (6-2-1) vs. Piotr Wróblewski (5-1)
70 kg: Radosław Tarnawa (4-1-1) vs. Kacper Koziorzębski (2-2)
77 kg: Łukasz Stanek (4-4) vs. Stanislav Zinchenko (6-4)
75 kg: Krzysztof Mariańczyk vs. Adam Trzpioła – walka w formule K-1
120 kg: Denis Górniak (2-1) vs. Konrad Dziczek (1-0)
61 kg: David Martnik (0-0) vs. Dawid Pancerz (2-2)
70 kg: Kamil Stolarczyk (1-0) s. Łukasz Mielczarski (1-0)
86 kg: Damian Pasiek vs. Dorian Czechowicz – walka w formule K-1

Babilon MMA 2

Arena Legionowo

Początek gali: 19:30

Karta główna:
120 kg: Szymon Kołecki (3-0) vs. Michał Orkowski (3-1)
84 kg: Łukasz Bieńkowski (5-1) vs.  Rafał Haratyk (7-3-2)
80 kg: Adam Niedźwiedź (5-2) vs.  Paweł Pawlak (12-3)
77 kg: Kamil Oniszczuk (3-0 vs. Paweł Karwowski (2-1-1)
68 kg: Damian Zorczykowski (3-1) vs. Michał Folc (0-1)
120 kg: Łukasz Łysoniewski (0-3) vs.  Rusłan Chapko (0-7)

Karta amatorska:
66 kg: Tomasz Smyk – Hubert Lotta
93 kg: Marcin Trzciński – Paweł Grażewicz

Transmisja:

20:00 – Polsat Sport i Polsat Sport Fight
23:00 – Polsat

NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

UFC 218

Detroit, USA

Początek gali: 0:15

Karta główna (4:00):

145 lbs: Max Holloway (18-3) vs. Jose Aldo (26-3) – o pas kategorii piórkowej
265 lbs: Alistair Overeem (43-15, 1 N/C) vs. Francis Ngannou (10-1)
125 lbs: Henry Cejudo (11-2) vs. Sergio Pettis (16-2)
155 lbs: Eddie Alvarez (28-5, 1 N/C) vs. Justin Gaethje (18-0)
115 lbs: Tecia Torres (9-1) vs. Michelle Waterson (14-5)

Karta wstępna (2:00):

155 lbs: Charles Oliveira (22-7,1 N/C) vs.Paul Felder (14-3)
170 lbs: Alex Oliveira (17-4-1, 2 N/C) vs. Yancy Medeiros (14-4, 1 N/C)
155 lbs: David Teymur (6-1) vs. Drakkar Klose (8-0-1)
115 lbs: Felice Herrig (13-6) vs. Cortney Casey (7-4)

Karta UFC Fight Pass (0:15):

115 lbs: Amanda Cooper (2-3) vs. Angela Magana (11-8)
170 lbs: Sabah Homasi (11-6) vs. Abdul Razak Alhassan (7-1)
205 lbs: Jeremy Kimball (15-6) vs. Dominick Reyes (7-0)
265 lbs: Justin Willis (5-1) vs. Allen Crowder (9-2, 1 N/C)

Transmisja:

0:15 – UFC Fight Pass
4:00 – Extreme Sports Channel