Weekendowy rozkład jazdy z MMA [09-11.11.2018]

Przed nami kolejny weekend emocji związanych z MMA.

Już w piątek w Singapurze odbędzie się gala ONE Championship: Heart of the Lion. W walce wieczoru zobaczymy unifikacyjny pojedynek o pas kategorii koguciej.  Mistrz Bibiano Fernandes (22-3) zmierzy się z mistrzem tymczasowym Kevinem Belingonem (19-5).

Main eventem gali ACB 90 w Moskwie będzie pojedynek o pas kategorii cięzkiej, w którym aktualny mistrz Mukhamad Vakhaev (6-4-1) zawalczy z  Sergeyem Bilostenniym (5-1). Na gali zobaczymy też byłego mistrza kategorii piórkowej Yusupa Raisova (13-1), który teraz próbuje swoich sił w dywizji lekkiej.  Szczególnie istotny dla polskich fanów będzie natomiast występ Marcina Helda (24-7), którego rywalem będzie Musa Khamanaev (18-5).

W sobotę w Małej Hali Tauron Arena Kraków odbędzie się z kolei Wieczór Walk SWD.  W walce wieczoru Łukasz Stanek (5-4) zmierzy się  Guilherme Cadeną Martinsem (21-14). Brazylijczyk to mistrz Thunderstrike Fight League (pas zdobyty po dyskwalifikacji Huberta Szymajdy (8-2). Martins wchodzi do pojedynku w charakterze zastępstwa i stoczy trzecią walkę w przeciągu dwóch tygodni.

Na zakończenie sportowego weekendu mamy galę UFC Fight Night 139. W tym roku obchodzimy 25-lecie UFC i w tę rocznicę organizacja powraca do miejsca, gdzie zorganizowano pierwszą galę, czyli do Denver w stanie Kolorado. Pierwotnie miał tu wystąpić Frankie Edgar (23-6-1), jednak „The Answer” doznał kontuzji. Ostatecznie zastąpi go Yair Rodriguez (10-2). Rywalem Meksykanina będzie  „The Korean Zombie”, czyli Chan Sung Jung (14-4). W co-main evencie zobaczymy natomiast pojedynek Donalda „Cowboya” Cerrone (33-11. 1 N/C) z Mikem Perrym (12-3). Poza tym na gali odbędą się walki czołowych przedstawicieli rankingów –  kobiecej kategorii koguciej – Raquel Penninton (9-6) vs. Germaine de Randamie (7-3), oraz męskiej kategorii muszej – Joseph Benavidez (25-5) vs. Ray Borg (11-3).

PIĄTEK

ONE Championship: Heart of the Lion

Singapur

Początek gali: 11:00

Karta główna (13:30):

65.8 kg: Bibiano Fernandes (22-3) vs. Kevin Belingon (19-5) – walka unifikacyjna o pas kategorii koguciej
73 kg: Christian Lee (9-3) vs. Kazuki Tokudome (18-9-1)
71 kg: Giorgio Petrosyan vs. Sorgraw Petchyindee Academy  – walka na zasadach kickboxingu
56.7 kg: Tiffany Teo (7-1) vs. Michelle Nicolini (5-1)
77.1 kg: Adrian Pang  (22-12-2) vs. Kota Shimoishi (21-6)
70.3 kg: George Mann vs. Jo Nattawut – walka na zasdach muay-thai
65.8 kg: Andrew Miller vs. Alaverdi Ramazanov – walka na zasadach muay-thai

Karta wstępna (11:00):

70.3 kg: Garry Tonon (2-0) vs. Sung Jong Lee (4-2)
56.7 kg: Dejdamrong Sor Amnuaysirichoke (8-4) vs. Himanshu Kaushik (4-2)
65.8 kg: Panicos Yusuf vs. Muangthai PKSaenchaimuaythaigym – walka na zasadach muay-thai
70.3 kg: Shahzaib Rindh vs. Feng Lei – walka na zasadach sanda
65.8 kg: Muhammad Aiman (5-2) vs. Shoya Kamikubo (8-1-1)
65.8 kg: Hisyam Samsudin (2-3) vs. Xie Bin (5-1)
70.3kg: Anthony Engelen (6-4) vs. Meas Meul (6-2)

Transmisja:

11:00 – karta wstępna – profile ONE Championship – Twitter i Facebook
13:30 – karta główna – aplikacja ONE Championship – Android i iOS

Znaleziony obraz

SOBOTA

ACB 90

Moskwa, Rosja

Początek gali: 17:30

Karta główna:

265 lb.: Mukhamad Vakhaev (6-4-1) vs. Sergey Bilostenniy (5-1) – walka o pas kategorii ciężkiej
155 lb.: Eduard Vartanyan (18-4) vs. Ustarmagomed Gadjidaudov (10-3)
155 lb.: Andre Winner (22-11-2) vs. Yusup Raisov (13-1)
135 lb.: Michinori Tanaka (12-3) vs. Oleg Borisov (20-3-1)
155 lb.: Musa Khamanaev (18-5) vs. Marcin Held (24-7)
135 lb.: Magomed Magomedov (15-2) vs. Walter Pereira Jr (14-3)
145 lb.: Georgi Karakhanyan (28-8-1) vs. Timur Nagibin (14-3)

Karta wstępna:

185 lb.: Gamzat Khiramagomedov (6-0) vs. Jae Young Kim (23-11)
265 lb.: Tanner Boser (15-4) vs. Salimgerey Rasulov (16-7)
145 lb.: Gleristone Santos (34-9) vs. Rasul Mirzaev (17-1)
145 lb.: Alexey Polpudnikov (24-5-1) vs. Alexander Peduson (13-2)
205 lb.: Alexey Butorin (12-3) vs. Cory Hendricks (5-1)
155 lb.: Herdeson Batista (12-3) vs. Alexander Sarnavskiy (35-7)
135 lb.: Abdul-Rakhman Temirov (11-3) vs. Tural Ragimov (17-4)
170 lb: Sharaf Davlatmurodov (12-3-1) vs. Umar Yankovskiy (12-2)

Transmisja:

Karta główna: PPV – $3
Karta wstępna – Twitter ACB

Znalezione obrazy dla zapytania Marcin Held

Wieczór Walk SWD

Kraków, Polska

Karta główna (21:30):

77 kg: Łukasz Stanek (5-4) vs. Guilherme Cadena Martins (21-14)
70 kg: Krystian Blezień (3-1) vs. Sergiusz Uzarek (2-5)
77 kg: Adrian Bober (2-2) vs. Piotr Przepiórka (1-1)
70 kg: Marcin Zając (1-0) vs. Maksymilian Bartoszewicki (1-1)
61 kg: Monika Kędzierska (0-0) vs. Joanna Popczyk (0-0)

Karta wstępna (19:00) – pojedynki semi-pro

77 kg: Bartosz Kowal vs. Michał Cichoń
84 kg: Bartłomiej Sapiecho vs. Adrian Grzelak
70 kg: Dominik Wydra vs .Piotr Koza
66 kg: Maciej Rębacz vs. Daniel Nalepka
80 kg: Jacek Buczko vs. Mateuch Pochopień
52 kg: Magdalena Czaban vs. Aleksandra Mielczarek
61 kg: Kasjan Kaźmierczak vs. Mikołaj Paruszewski
77 kg: Jakub Cuber vs. Gabriel Gotkowicz

Obraz może zawierać: 4 osoby, uśmiechnięci ludzie, tekst

NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

UFC Fight Night 139

Denver, Kolorado, USA

Początek gali: 1:00

Karta główna (4:00):

145 lbs: Chan Sung Jung (14-4) vs. Yair Rodriguez (10-2)
170 lbs: Donald „Cowboy” Cerrone (33-11, 1 N/C) vs. Mike Perry (12-3)
135 lbs: Raquel Pennington (9-6) vs. Germaine de Randamie (7-3)
155 lbs: Beneil Dariush (14-4-1) vs. Thiago Moises (11-2)
115 lbs: Maycee Barber (5-0) vs. Hannah Clifers (8-2)
155 lbs: Mike Trizano (7-0) vs. Luis Pena (5-0)

Karta wstępna (2:00):

115 lbs: Ashley Yoder (5-4) vs. Amanda Cooper (3-4)
145 lbs: Chas Skelly (17-3) vs. Bobby Moffett (13-3)
155 lbs: Davi Ramos (8-2) vs. John Gunther (7-0)
155 lbs: Devonte Smith (8-1) vs. Julian Erosa (22-5)

Karta UFC Fight Pass (1:00):

125 lbs: Joseph Morales (9-1) vs. Eric Shelton (11-5)
125 lbs: Mark de la Rosa (10-1) vs. Joby Sanchez (11-3)

Transmisja:

1:00 – UFC Fight Pass
4:00 – Polsat Sport

Znalezione obrazy dla zapytania UFC Fight Night 139: Edgar vs. Jung