MMA PLWeekendowy rozkład jazdy z MMAWeekendowy rozkład jazdy z MMA [08-10.10.2021]

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [08-10.10.2021]

Foto: UFC Europe on Twitter

Sprawdźcie sami co warto obejrzeć w najbliższy weekend, zarówno w Polsce jak i za granicą.

W piątek w Łomży odbędzie się gala Babilon MMA 25, gdzie w walce wieczoru spotkają się Piotr Kacprzak (5-3) i Krzysztof Gutowski (8-1). Wystąpi też były pretendent, Damian Zorczykowski (7-5). Oprócz tego w rozpisce znaleźli się także choćby Adam Łaguna (5-1), Karol Kutyła (5-1), Hubert Lotta (2-2) czy Damina Zuba (4-2).

Najważniejszym pojedynkiem gali UFC on ESPN+ 52 w Las Vegas będzie z kolei starcie w kategorii słomkowej – Mackenzie Dern (11-1) vs. Marina Rodriguez (14-1-2). W co-main evencie zmierzą się natomiast Randy Brown (13-4) oraz Jared Gooden (18-6). Na gali wystąpi też m.in. były pretendent w wadze muszej Tim Elliott (17-11-1) czy niepokonany ciężki Alexander Romanov (14-0).

PIĄTEK

Babilon MMA 25

Początek gali: 19:00

66 kg: Piotr Kacprzak (5-3) vs. Krzysztof Gutowski (8-1)
84,2 kg: Adam Łaguna (5-1) vs. Piotr Kalenik (8-6)
68 kg: Damian Zorczykowski (7-5) vs. Maxim Zagorski (2-3)
66 kg: Karol Kutyła (5-1) vs. Hubert Lotta (2-2)
73 kg: Damian Zuba (4-2) vs. Bartosz Zawadzki (4-2)
84,2 kg: Piotr Arnista (0-1) vs. Jacek Brzezicki (0-1)
77,1 kg: Krystian Cwalina (0-1) vs. Maciej Kryskiewicz (0-0)
120 kg: Kamil Gawryjołek vs. Jacek Bartczak – walka semi-pro
61 kg: Dominika Steczkowska vs. Marta Rodzik – walka semi-pro

Transmisja:

19:00 – Polsat Sport Fight
20:00 – Super Polsat

SOBOTA

UFC on ESPN+ 52

Początek gali: 20:00

Karta główna (22:00):

115 lb: Mackenzie Dern (11-1) vs. Marina Rodriguez (14-1-2)
170 lb: Randy Brown (13-4) vs. Jared Gooden (18-6)
125 lb: Tim Elliott (17-11-1) vs. Matheus Nicolau (16-2-1)
125 lb: Sabina Mazo (9-2) vs. Marina Agapova (9-2)
135 lb: Chris Gutierrez (16-3-2) vs. Felie Colares (10-2)

Karta wstępna (20:00):

265 lb: Alexander Romanov (14-0) vs. Jared Vanderaa (12-5)
145 lb: Charles Rosa (14-5) vs. Damon Jackson (18-4-1, 1 N/C)
115 lb: Lupita Godinez (5-1) vs. Silvana Gomez (10-2)
155 lb: Steve Garcia (11-4) vs. Charlie Ontiveros (11-7)

Transmisja:

20:00 – UFC Fight Pass
22:00 – Polsat Sport Fight

Zobacz także:

Złoto dla Polski. Magomedmurad Gadżijew mistrzem świata w zapasach!

Zapaśnik AKS Magomedmurad Gadżijew wywalczył tytuł mistrza świata w stylu wolnym. Piotrkowski zawodnik podczas turnieju w Oslo triumfował w wadze 70 kg. To największy sukces w jego karierze i jedno z największych osiągnięć w historii piotrkowskich zapasów.

Mansur Azhiev będzie bronił mistrzowskiej szabli na Armia Fight Night 11

Niepokonany Mistrz Armia Fight Night kategorii piórkowej Mansur Azhiev (6-0) stanie do obrony tytułu 5 listopada w Łodzi!