MMA PLrozpiskaWeekendowy rozkład jazdy z MMA [07-10.08.2020]

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [07-10.08.2020]

Foto: ESPN
Foto: ESPN

Przed nami bardzo intensywny weekend z MMA. Swoje gale zorganizuje kilka z największych światowych organizacji.

W Uncasville czeka nas gala Bellator 243, gdzie w walce wieczoru zmierzą się Michael Chandler (20-5) i. Benson Henderson (28-8). Będzie to rewanż za pojedynek sprzed 4 lat, kiedy to niejednogłośną decyzją wygrał Chandler. Ponadto podczas gali zobaczymy m.in. takich zawodników jak Matt Mitrione (13-7, 1 N/C), Myles Jury (18-5), Valerie Loureda (2-0) czy Adam Borics (14-1).

W sobotę będziemy zaś świadkami gali ACA 108. Tam w najważniejszym pojedynku zawalczą Vener Galiev (33-12)i. Amirkhan Adaev (16-3).

Z kolejną galą wraca też UFC. Tym razem wydarzeniu przewodzić będzie starcie w kategorii ciężkiej – Derrick Lewis (23-7, 1 N/C) vs. Alexey Oleinik (59-13-1). Zobaczymy też byłego mistrza wagi średniej Chris Weidman (14-5), który podejmie Omariego Akhmedova (20-4-1).

Dwie gale w Japonii zorganizuje zaś RIZIN.FF. W najważniejszej walce RIZIN.22 spotkają się Yusuke Yachi (21-9) iRoberto “Satoshi” de Souza (9-1). Z kolei galę RIZIN.23 zwieńczą Hiromasa Ogikubo (20-4-2) oraz Kai Asakura (14-2), którzy zawalczą o wakujacy pas wagi koguciej.

NOC Z PIĄTKU NA SOBOTĘ

Bellator 243

Uncasville, Connecticut, USA

Początek gali: 0:45

Karta główna (4:00):

155 lb: Michael Chandler (20-5) vs. Benson Henderson (28-8)
265 lb: Matt Mitrione (13-7, 1 N/C) vs. Timothy Johnson (13-6)
155 lb: Myles Jury (18-5) vs. Georgi Karakhanyan (29-10-1, 1 N/C)
175 lb: Sabah Homasi (13-8) vs. Curtis Millender (18-5)

Karta wstępna (00:45):

150 lb: Adam Borics (14-1) vs. Mike Hamel (7-3)
145 lb: Cris Lencioni (6-2) vs. AJ Agazarm (3-1)
125 lb: Valerie Loureda (2-0) vs. Tara Graff (1-1)
205 lb: Grant Neal (3-0) vs. Hamza Salim (5-2)
155 lb: Nainoa Dung (3-1) vs. Charlie Campbell (1-1)
185 lb: Dalton Rosta (2-0) vs. Mark Gardner (1-1)

Transmisja:

Karta główna: DAZN, brak oficjalnej transmisji w Polsce

Karta wstępna: YouTube

SOBOTA

ACA 108

Początek gali: 17:00

70,3 kg: Vener Galiev (33-12) vs. Amirkhan Adaev (16-3)
120,2 kg: Alikhan Vakhaev (9-2) vs. Denis Smoldarev (14-6)
65,8 kg: Zamir Aripshev (9-1) vs. Adlan Bataev (12-3)
65,8 kg: Dimitriy Parubchenko (14-1) vs. Dzhikhad Yunusov (16-5)
83,9 kg: Husein Kushagov (13-5) vs. Magomedrasul Gasanov (13-2)
70,3 kg: Erlan Ulukbekov (7-3-1) vs. Abdul-Rakhman Temirov (12-5)
77,1 kg: Alexander Butenko (49-16-3) vs. Rasul Shovkhalov (17-6)
61,2 kg: Makharbek Karginov (12-2) vs. Murad Kalamov (10-3)
93,0 kg: Artur Astakhov (18-6) vs. Dimitriy Mikutsa (10-4)
70,3 kg: Bayzet Khatkhokhu (6-3) vs. Adam Aliev (9-4)
61,2 kg: Pavel Vitruk (15-3-1) vs. Nurbergen Sharipov (9-2)

Transmisja:

PPV (449 rubli – ok. 23 złote)

ACA 108 пройдет в Грозном без зрителей | AllBoxing.ru - Все ...

NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

UFC on ESPN+ 32

Las Vegas, Nevada, USA

Karta główna (3:00):

265 lb: Derrick Lewis (23-7, 1 N/C) vs. Alexey Oleinik (59-13-1)
185 lb: Omari Akhmedov (20-4-1) vs. Chris Weidman (14-5)
185 lb: Maki Pitolo (13-5) vs. Darren Stewart (11-5, 1 N/C)
135 lb: Yana Kunitskaya (12-5, 1 N/C) vs. Julija Stoliarenko (9-3-1)
155 lb: Beneil Dariush (18-4-1) vs. Scott Holtzman (14-3)

Karta wstępna (0:00):

170 lb: Tim Means (29-12-1, 1 N/C) vs. Laureano Staropoli (9-2)
185 lb: Kevin Holland (17-5) vs. Joaquin Buckley (10-2)
155 lb: Nasrat Haqparast (11-3) vs. Alex Munoz (6-0)
185 lb: Andrew Sanchez (11-5) vs. Wellington Turman (16-3)
145 lb: Gavin Tucker (11-1) vs. Justin Jaynes (16-4)
145 lb: Youssef Zalal (9-2) vs. Peter Barrett (11-3)
135 lb: Irwin Rivera (9-5) vs. Ali Al Qaisi (8-3)

Transmisja:

0:00 – UFC Fight Pass
3:00 – Polsat Sport

Lewis vs. Oleinik Betting Preview, Odds & Prediction for UFC on ...

NIEDZIELA

RIZIN.22

Jokohama, Japonia

Początek gali: 7:00

71 kg: Yusuke Yachi (21-9) vs. Roberto “Satoshi” de Souza (9-1)
49 kg: Kanna Asakura (16-4) vs. Mizuki Furuse (7-6)
61 kg: Naoki Inoue (13-2) vs. Shuto “Shooto” Watanabe (20-4-6)
66 kg: Tatsuya Seki (12-6-1) vs. Koya Kanda (5-2)
61 kg: Erson Yamamoto (3-4) vs. Kenji Kato (10-7)
66 kg: Rikuto “Dark” Shirakawa (7-7-1) vs. Kyohei Hagiwara (0-2)
50,8 kg: Nadaka Yoshinari vs. Yuushin – walka w formule kickboxingu
52 kg: Ayaka Hamasaki (19-3) vs. Tomo Maesawa (13-10)
56 kg: Rui Ebata vs. Seiki Ueyama – walka w formule kickboxingu

Transmisja:

Brak informacji, prawdopodobnie pojawi się później

RIZIN.22 - Starting Over - MMA PL - MMA PL

PONIEDZIAŁEK

RIZIN.23

Jokohama, Japonia

Początek gali: 7:00

61 kg: Hiromasa Ogikubo (20-4-2) vs. Kai Asakura (14-2) – o pas wagi koguciej
61 kg: Yuki Motoya (24-8) vs. Mamoru Uoi “Fullswing” (22-8-5)
59 kg: Seiichiro Ito (12-3-2) vs. Makoto “Shinryu” Takahashi (10-1-1)
66 kg: Yutaka Saito (17-4-2) vs. Kazumasa Majima (14-1)
66 kg: Kotetsu Boku (26-14-2) vs. Jin Aoi (7-3-1)
58 kg: Yusaku Nakamura (16-7-1) vs. Tatsuki Saomoto (14-2)
61 kg: Kento Haraguchi vs. TAIGA – walka w formule kickboxingu
73 kg: Kaito vs. Darryl Lokuku – walka w formule kickboxingu
73 kg: Shintaro Matsukura vs. Koji Mori – walka w formule kickboxingu

Transmisja:

Brak informacji, prawdopodobnie pojawi się później

RIZIN.23 - Calling Over - MMA PL - MMA PL

Zobacz także:

Borek pod wrażeniem formy Boruca. Co pomogło byłemu reprezentantowi Polski?

Były bramkarz reprezentacji Polski po kilkunastu latach powraca do Legii Warszawa. 40-latek jest w świetnej formie m.in. dzięki treningom sportów walki.

KSW 54: Mocny rywal Izu Ugonoha w debiucie. Zobaczcie ”Ruskova” w akcji!

Quentin Domingos (5-1, 4 KO) doczeka się swojego debiutu w największej organizacji w naszym kraju. Reprezentant Portugalii już 29 sierpnia zmierzy się z debiutującym Izu Ugonohem. Będzie to tak zwany co-main event nadchodzącej gali KSW 54. Przypomnijmy, że ”Ruskov” pierwotnie miał zadebiutować pod koniec marca w starciu z Mariuszem Pudzianowskim.