MMA PLrozpiskaWeekendowy rozkład jazdy z MMA [06-08.03.2020]

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [06-08.03.2020]

Foto: Esther Lin, MMA Fighting

Przed nami kolejny bardzo emocjonujący weekend, podczas którego czeka nas kilka naprawdę ciekawych gal MMA.

Już w piątek w kazachskich Ałmatach odbędzie się gala ACA 105, gdzie w walce wieczoru Deivi Daniel Oliveira de Almeida (26-7-1) i Shamil Shakhbulatov (11-2) powalczą o wakujący pas wagi koguciej. Na gali tej wystąpi też Karol Celiński (17-8-1), którego rywalem będzie Evgeiy Egemberdiev (10-2).

Z kolei Invicta FC: Phoenix Series 3 zorganizowany zostanie 8-osobowy turniej w wadze koguciej. O tytuł mistrzowski w tej dywizji powalczą zaś Lisa Verzosa (5-0) i Julija Stoliarenko (8-3-1).

Trzecia kolejna gala i trzeci pas wagi koguciej na szali, Na Cage Warriors 112 Jack Cartwright (7-0) będzie bronił tytułu w starciu z Manuelem Biliciem (15-6). W Manchesterze walczyć będzie też Polak Łukasz Marcinkowski (4-1).

Dwie walki mistrzowskie przygotowano na TFL 20 w Radomiu. Występujący również w KSW mistrz wagi średniej Cezary Kęsik (11-0) będzie bronił pasa przeciwko Georgiemu Lobzhanidze (10-4). Z kolei Marcin Skrzek (4-1) spróbuje odebrać tytuł wagi lekkiej Jimmy’emu Kvartstromowi (15-13).

Wydarzeniem weekendu będzie zaś gala UFC 248 w Las Vegas. Tu również czekają nas dwa pojedynki o pas. W walce wieczoru Israel Adesanya (18-0) w obronie pasa wagi średniej podejmie Yoela Romero (13-4). Z kolei Joanna Jędrzejczyk spróbuje odzyskać tytuł w kategorii słomkowej. By tego dokonać Polka będzie musiała pokonać Weili Zhang (20-1).

PIĄTEK

ACA 105

Ałmaty, Kazachstan

Początek gali: 13:00

Karta główna:

61,2 kg: Deivi Daniel Oliveira de Almeida (26-7-1) vs. Shamil Shakhbulatov (11-2) – walka o pas wagi koguciej
65,8 kg: Arman Ospanov (9-3) vs. Rasul Mirzaev (18-2)
70,3 kg: Khamzat Aushev (13-3) vs. Artem Reznikov (20-6)
93 kg: Asylzhan Bakhytzhanuly (10-1-1) vs. Jose Daniel Toledo Canellas (9-7)
93 kg: Karol Celiński (17-8-1) vs. Evgeniy Egemberdiev (10-2)

Karta wstępna:

65,8 kg: Nursultan Khasymkhanov (9-2) vs. Ivan Zhvirblia (7-4)
65,8 kg: Alihan Suleimanov (10-3) vs. Ermek Tlauov (16-6)
93 kg: Carlos Eduardo (19-5) vs. Muslim Magomedov (6-0)
61,2 kg: Walter Pereira Jr. (14-4) vs. Kanat Keldibekov (20-4)
93 kg: Cory Hendricks (6-2) vs. Nasrudin Nasrudinov (7-0)
56,7 kg: Imran Bukuev (10-1) vs. Miguel Felipe Bunes da Silva (10-4)
83,9 kg: Abdul-Rakhman Dzhanaev (11-2) vs. Alex Garcia (15-7)
70,3 kg: Imanali Gamzathanov (10-3) vs. Raimundo Batista (12-1)
70,3 kg: Yusup Umarov (13-5) vs. Egor Golubtsov (17-8)
70,3 kg: Rustambek Amanbaev (2-0) vs. Kazim Tumenov (4-2)
56,7 kg: Josiel Silva (11-4) vs. Murad Magomedov (9-0)

Transmisja:

13:00 – aca-mma.com (PPV – 3 dolary)
17:00 – sport.tvp.pl
20:05 – TVP Sport

Obraz może zawierać: 4 osoby, tekst

NOC Z PIĄTKU NA SOBOTĘ

Invicta FC: Phoenix Series 3

135 lb: Lisa Verzosa (5-0) vs. Julija Stoliarenko (8-3-1) – walka o pas wagi koguciej
135 lb: TBD vs. TBD – finał turnieju Phoneix Series 3
115 lb: Kay Hansen (5-3) vs. Liana Pirosin (7-3)
135 lb: TBD vs. TBD – półfinał turnieju Phoneix Series 3
135 lb: TBD vs. TBD – półfinał turnieju Phoneix Series 3
135 lb: Mitzi Merry (2-1) vs. Morgan Hickam (1-2) – walka rezerwowa turnieju Pheonix Series 3
135 lb: Kelly Clayton (1-2) vs. Florina Moeller (1-1) – walka rezerwowa turnieju Pheonix Series 3
135 lb: TBD vs. TBD – ćwierćfinał turnieju Phoneix Series 3
135 lb: TBD vs. TBD – ćwierćfinał turnieju Phoneix Series 3
135 lb: TBD vs. TBD – ćwierćfinał turnieju Phoneix Series 3
135 lb: TBD vs. TBD – ćwierćfinał turnieju Phoneix Series 3

Ćwierćfinalistki turnieju Phoneix Series 3 (walki losowane):
Brittney Victoria (3-1)
Claire Guthrie (1-0)
Hope Chase (2-1)
Julia Ottolino (1-0)
Kerri Kenneson (3-2)
Serena DeJesus (1-1)
Taneisha Tennant (2-0)
Taylor Guardado (0-0)

Transmisja: UFC Fight Pass

Znalezione obrazy dla zapytania: poster

SOBOTA

Cage Warriors 112

Manchester, Wielka Brytania

Początek gali: 17:00

Karta główna (22:00)

135 lb: Jack Cartwright (7-0) vs. Manuel Bilić (15-6) – walka o pas wagi koguciej
170 lb: Adam Proctor (11-1) vs. Madars Fleminas (7-0)
155 lb: Martin Stapleton (19-7) vs. Yassine Belhadj (6-2)
185 lb: James Webb (6-2-1) vs. Mick Stanton (6-3)
135 lb: Scott Malone (6-3) vs. Adam Wilson (4-0)

Karta wstępna (19:30):

135 lb: Liam Gittins (5-0) vs. Jonas Mågård (10-4)
185 lb: George Smith (4-1) vs. Lukasz Marcinkowski (4-1)
155 lb: Tom Mearns (6-3) vs. Steven Hooper  (4-3)
145 lb: Arann Maguire (3-1) vs. Jabeed Rahman (2-0)
135 lb: Nathan Fletcher (2-0) vs. Johan Segas (3-0)
170 lb: James Sheehan (1-2) vs. Kyran Sturrock (0-0)
150 lb: Paul Hughes (4-0) vs. Youri Panada (4-1)

Walki amatorskie (17:00):

205 lb: Tom Field vs. Mustapha Mohammed – walka o pas wagi połciężkiej akademii Cage Warriors
170 lb: Mariusz Mikolajewski vs. Ben Petches-Kelly – walka o pas wagi połśredniej akademii Cage Warriors
125 lb: JJ Jones vs. Sheldon Ryan
155 lb: Connor Hughes vs. Adam Cullen
145 lb: Mark Reeder vs. Jay Reilly
155 lb: Dec Dean vs. Aaron McDonnell
125 lb: Mo Zubair vs. Luke Penberthy
135 lb: Macca White vs. Tom Wright
185 lb: Codey White vs. Jordan Wilkie

Transmisja:

19:30 (karta wstępna) – strona Cage Warriors
22:00 – UFC Fight Pass

Znalezione obrazy dla zapytania: cage warriors 112

TFL 20

Radom, Polska

Początek gali: 19:00

84 kg: Cezary Kęsik (11-0) vs. Georgi Lobzhanidze (10-4) – walka o pas wagi średniej
70 kg: Jimmy Kvartstrom (15-13) vs. Marcin Skrzek (4-1) – walka o pas wagi lekkiej
66 kg: Sławomir Kołtunowicz (3-4) vs. Artur Berezovskyi (2-1)
77 kg: Mateusz Głuch (6-6) vs. Ivan Slivinskiy (2-3)
77 kg: Michał Pach (0-1) vs.. Dariusz Rutkiewicz (0-0)
66 kg: Artur Krawczyk (0-1) vs. Miłosz Wąsik (0-1)
70 kg: Damian Zuba (1-1) vs. Artur Szot (0-1)
77 kg: Gerard Bąk (1-2) vs. Damian Adamiuk (2-1)

Walki semi-pro:

66 kg: Adrian Hamerski vs. Roger Irlik
84 kg: Hubert Rudnik vs. Kacper Sochacki
120 kg: Paweł Dziuba vs. Marcin Łuczyński
70 kg: Patryk Kobiałka vs. Michał Kostecki
57 kg: Wiktoria Czyżewska vs. Adrianna Kreft

Transmisja:

PPV (12 zł) – www.livetfl.pl

Obraz może zawierać: 12 osób, tekst

NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

UFC 248

Las Vegas, Nevada, US

Początek gali: 1:00

Karta główna (4:00):

185 lb: Israel Adesanya (18-0) vs. Yoel Romero (13-4) – o pas wagi średniej
115 lb: Weili Zhang (20-1) vs. Joanna Jędrzejczyk (16-3) – o pas wagi słomkowej
155 lb: Beneil Dariush (17-4-1) vs. Drakkar Klose (11-1-1)
170 lb: Neil Magny (21-7) vs. Jingliang Li (17-5)
170 lb: Alex Oliveira (20-8-1, 2 N/C) vs. Max Griffin (15-7)

Karta wstępna (2:00):

135 lb: Sean O’Malley (10-0) vs. Jose Alberto Quinonez (8-3)
155 lb: Mark Madsen (9-0) vs. Austin Hubbard (11-3)
185 lb: Rodolfo Vieira (6-0) vs. Saparbeg Safarov (9-2)
185 lb: Gerald Meerschaert (30-12) vs. Deron Winn (6-1)

Karta UFC Fight Pass (1:00):

145 lb: Giga Chikadze (8-2) vs. Jamall Emmers (17-4)
135 lb: Danaa Batgerel (6-2) vs. Guido Cannetti (8-4)

Transmisja:

0:15 (karty wstępne) – UFC Fight Pass
4:00 – Polsat Sport Extra

Znalezione obrazy dla zapytania: ufc 248