MMA PLrozpiskaWeekendowy rozkład jazdy z MMA [05-06.09.2020]

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [05-06.09.2020]

Foto: KSW
Foto: KSW

Szykuje się bardzo interesujący weekend dla fanów MMA. Coś dla siebie znajdą zarówno ci, którzy chcą sportu na najwyższym poziomie jak i ci, którzy bardziej chcą rozrywki. Sporo wydarzeń niestety będzie odbywać się równolegle o podobnej porze.

Najważniejszym pojedynkiem gali ACA 110 będzie starcie o pas kategorii półśredniej, w którym zmierzą się Ali Bagov (29-10) oraz Murad Abdulaev (19-7).

Ciekawie dla polskich fanów zapowiada się gala EMC 5 w Dusseldorfie, gdzie w turnieju wagi półśredniej zawalczy Tymoteusz Łopaczyk (7-1). Z Damianem Olszewskim (2-3) zmierzy się za to Erko Jun (3-1). W walce wieczoru zobaczymy zaś Sathoshiego Ishii (23-11-1).

W Kozienicach odbędzie się gala TFL 21, gdzie w najważniejszym pojedynku zobaczymy Mateusza Głucha (7-6) i Damiana Adamiuka (3-1).

Na gali freak fight FAME MMA 7 wystąpi m.in. Paweł “Popek” Mikołajuw czy Marcin Najman. Nie zabraknie też innych nazwisk znanych z poprzednich gal jak Adrian “Polak” Polański, Amadeusz “Ferrari” Roślik, Dawid Malczyński, Wojciech Gola czy Marta “Linkimaster” Linkiewicz.

Już niemal tradycyjnie sportowy weekend zakończy gala UFC. W walce wieczoru UFC on ESPN+ 34 zmierzą się Alistair Overeem (46-18, 1 N/C) i Augusto Sakai (15-1-1). Do oktagonu po zakażeniu koronawirusem powróci też Ovince St. Preux (24-14), którego walkę z Alonzo Menifieldem (9-1) przełożono o dwa tygodnie. Na karcie wstępnej zobaczymy zaś Bartosza Fabińskiego (15-3), którego czeka pojedynek z Andre Munizem (19-4).

SOBOTA

ACA 110

Początek gali: 16:00

Karta główna:

77,1 kg: Ali Bagov (29-10) vs. Murad Abdulaev (19-7) – walka o pas wagi półśredniej
70,3 kg: Eduard Vartanyan (19-4) vs. Mukhamed Kokov (15-4)
65,8 kg: Nursultan Khasymkhanov (11-2) vs. Alikhan Suleymanov (11-3)
65,8 kg: Kurban Ttigibov (10-1) vs. Ramazan Kishev (15-3)
65,8: Zhorabek Tesheboev (7-0) vs. Askhab Zulaev (7-0)

Karta wstępna:

93,0 kg: Ilya Shcheglov (7-2) vs. Adlan Ibragimov (4-0)
70,3 kg: Daud Shaikhaev (8-4) vs. Erlan Ulukbekov (7-3-1)
65,8 kg: Emran Israfilov (4-0) vs. Islam Meshev (9-3)
120,2 kg: Elkhan Musaev (5-0) vs. Adam Bogatiriov (6-1)
56,7 kg: Goga Shamatava (15-7) vs. Murad Magomedov (10-0)
70,3 kg: Samvel Vardanyan (3-0) vs. Khamzat Aushev (13-4)
83,9 kg: Araz Mamedov (3-1) vs. Azamat Bekoev (8-1)
61,2 kg: Valeriy Khazirokov (4-3) vs. Pavel Vitruk (12-3-1)
65,8 kg: Roman Podrugin (10-0) vs. Makochi Sagitov (6-3)

Transmisja:

PPV (cena subskrypcji to 399 rubli – ok. 20 zł)

Бой Багов vs Абдулаев смотреть онлайн 05 сентября 2020, АСА 110 - прямая  трансляция и видео

EMC 5

Początek gali: 19:00

Karta główna:

120,2 kg: Satoshi Ishii (23-11-1) vs. Stuart Austin (14-6)
77,1 kg: Ismail Naurdiev (19-4) vs. Tymoteusz Łopaczyk (7-1)
120,2 kg: Erko Jun (3-1) vs. Damian Olszewski (2-3)
77,1 kg: Amiran Gogoladze (10-1) vs. Pavel Kusch (23-7)
120,2 kg: Kasim Aras (4-1) vs. Sasa Milincovic (7-2)

Karta wstępna:

77,1 kg: Konrad Dyrschka (10-1) vs. Walter Pugliesi (7-2)
61,2 kg: Sara Luzar Smajic (1-1) vs. Kaylee Vos (1-1)
65,8 kg: Pascal Hintzen (4-0) vs. Said Eidi (5-5)
70,3 kg: Ibrahim Cholo (3-0) vs. Tobias Eylitz (3-1)

Transmisja:

kanał ran Fighting na YouTube (tylko dla wspierających na poziomie srebrnym (9,99 zł miesięcznie, ale można w każdej chwili anulować) oraz fite.tv (PPV – $6,99)

TFL 21

Początek gali: 20:00

Karta główna (22:00)

77 kg: Mateusz Głuch (7-6) vs. Damian Adamiuk (3-1)
66 kg: Karol Kutyła (1-1) vs. Artur Krawczyk (1-1)
81 kg: Piotr Mochocki (0-1) vs. Konrad Rusiński (0-0)
66 kg: Sławomir Kołtunowicz (3-5) vs. Konrad Furmanek (1-3)
66 kg: Artur Berezovskyi (3-1) vs. Michał Galacki (0-0)
77 kg: Michał Pach (1-0) vs. Dominik Owsiany (0-0)
70 kg: Brajan Jędryszczak (0-0) vs. Nikodem Archita (1-2)
73 kg: Damian Zuba (1-2) vs. Vitaly Dzus (0-2)
63 kg: Kamil Giez (0-0) vs. Kacper Anisiewicz (0-0)

Karta wstępna (20:00):

77 kg: Adrian Krogulec vs. Damian Popiel – semi-pro
84 kg: Hubert Rudnik vs. Tomasz Rios Turek – semi-pro
84 kg: Karol Chudzik vs. Adrian Czyżuk -semi-pro
57 kg: Wikotria Czyżewska vs. Magdalena Królikowska – semi pro
66 kg: Kacper Jochemczyk vs. Michał Woźniak – semi-pro

Transmisja:

Karta wstępna – Facebook TFL

Karta główna – sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport (Android oraz iOS

FAME MMA 7

Początek gali: 20:00

Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs. Damian “Stifler” Zduńczyk
Adrian “Polak” Polański vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Dawid Malczyński vs. Wojciech Gola
Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Dariusz “Lew” Kaźmierczuk vs. Marcin Najman
Kamil “Hassi” Hassan vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka
Tomasz Olejnik vs. Mariusz “Hejter” Słoński
Piotr “Tybori” Tyburski vs. Arkadiusz “Aroy” Tańcula
Maciej Rataj vs. Sebastian „Ztrolowany” Nowak
Marcin „Mielonidas” Makowski vs. Łukasz Lupa

Transmisja:

FAME MMA 7 – PPV (cena od 19,99 zł)

NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

UFC on ESPN+ 34

Początek gali: 0:00

Karta główna (2:00):

265 lb: Alistair Overeem (46-18, 1 N/C) vs. Augusto Sakai (15-1-1)
205 lb: Ovince St. Preux (24-14) vs. Alonzo Menifield (9-1)
170 lb: Michel Pereira (23-11, 2 N/C) vs. Zelim Imadaev (8-2)
155 lb: Jalin Turner (9-5) vs. Thiago Moises (13-4)
145 lb: Brian Kelleher (21-11) vs. Kevin Natividad (9-1)

Karta wstępna (0:00):

125 lb: Viviane Araujo (8-2) vs. Montana de la Rosa (11-5)
185 lb: Bartosz Fabiński (15-3) vs. Andre Muniz (19-4)
265 lb: Marcos Rogerio de Lima (17-6-1) vs. Alexander Romanov (11-0)
135 lb: Cole Smith (7-1) vs. Hunter Azure (8-1)

Transmisja:

0:00 – UFC Fight Pass oraz Polsat Sport (cała gala)

UFC Fight Night Picks: Overeem vs Sakai Odds and Picks for Every Fight -  Sports Gambling Podcast

Zobacz także:

Gamrot odpowiada prezesowi FEN: “Bez żartów”. Jest też propozycja innej dużej organizacji

Na sobotniej gali KSW 54 Mateusz Gamrot (17-0, 1 N/C) stoczył ostatnią walkę w obowiązującym kontrakcie z KSW. Teraz czołowy polski lekki pozostaje wolnym agentem.

Będzie wielki rewanż! Jak typujecie?

Dana White potwierdza świetne zestawienie. Fani mogą już zacierać ręce