MMA PLWeekendowy rozkład jazdy z MMAWeekendowy rozkład jazdy z MMA [05-06.06.2021]

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [05-06.06.2021]

Foto: KSW

Czeka nas kolejny weekend pełen emocji związanych z MMA, podczas którego odbędą się gale KSW i UFC.

Po dłuższej przerwie na trybunach podczas gali KSW pojawią się kibice. W Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu odbędzie się bowiem gala KSW 61. Tu w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski (14-7, 1 N/C) podejmie Łukasza Jurkowskegoi (17-11). Ciekawie zapowiada się też co-main event, w którym były mistrz Salahdine Parnasse (14-1-1) podejmie Filipa Pejicia (15-4-2). Z kolei Michał Kita (20-12-1) zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC Darko Stosiciem (14-4). Ponadto w rozpisce znaleźli się m.in. Roman Szymański (13-6), Karolina Owczarz (3-1) czy Damian Stasiak (12-7).

Zeszły tydzień pozbawiony był gali UFC, w kolejnym jednak wszystko wraca do normy. Najważniejszy pojedynek gali UFC on ESPN+ 47 będzie starciem w wadze ciężkiej – Jairzinho Rozenstruik (11-2) vs. Augusto Sakai (15-2-1). Marcin Tybura (21-6) spróbuje zaś przedłużyć serię zwycięstw i powalczyć o miejsce w TOP 10 królewskiej dywizji mierząc się z Waltem Harrisem (13-9, 1 N/C).Oprócz tego podczas gali wystąpią też m.in. Santiago Ponzinibbio (27-4), który podejmie niepokonanego Miguela Baezę (10-0). Na karcie wstępnej zawalczy zaś była mistrzyni KSW – Ariane Lipski (13-6).

SOBOTA

KSW 61

Miejsce: Gdańsk, Polska

Początek gali: 20:00

120,2 kg: Mariusz Pudzianowski (14-7, 1 N/C) vs. Łukasz Jurkowski (17-11)
65,8 kg: Salahdine Parnasse (14-1-1) vs. Filip Pejić (15-4-2)
120,2 kg: Michał Kita (20-12-1) vs. Darko Stošić (14-4)
77,1 kg: Tomasz Romanowski (13-7, 1 N/C) vs. Patrik Kincl (23-9, 1 N/C)
70,3 kg: Roman Szymański (13-6) vs. Donovan Desmae (14-7)
53,5 kg: Karolina Owczarz (3-1) vs. Monika Kučinič (1-0)
93 kg: Przemysław Mysiala (24-10-1) vs. Ivan Erslan (9-1, 1 N/C)
65,8 kg: Damian Stasiak (12-7) vs. Andreii Liezhniev (19-9, 1 N/C)
77,1 kg: Jakub Kamieniarz (9-7) vs. Adam Niedźwiedź (7-4)

Transmisja: PPV (40 zł)

NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

UFC on ESPN+ 47

Miejsce: Las Vegas, Nevada, USA

Początek gali: 22:00

Karta główna (1:00):

265 lb: Jairzinho Rozenstruik (11-2) vs. Augusto Sakai (15-2-1)
265 lb: Walt Harris (13-9, 1 N/C) vs. Marcin Tybura (21-6)
185 lb: Roman Dolidze (8-1) vs. Laureano Staropoli (9-3)
170 lb: Santiago Ponzinibbio (27-4) vs. Miguel Baeza (10-0)
185 lb: Dusko Todorović (10-1) vs. Gregory Rodrigues (9-3)
185 lb: Tom Breese (12-3) vs. Antonio Arroyo (9-4)

Karta wstępna (22:00):

125 lb: Montana de la Rosa (11-6-1) vs. Ariane Lipski (13-6)
265 lb: Tanner Boser (19-7-1) vs. Ilir Latifi (14-8, 1 N/C)
170 lb: Francisco Trinaldo (26-7) vs. Muslim Salikhov (17-2)
145 lb: Makwan Amirkhani (16-5) vs. Kamuela Kirk (11-4)
155 lb: Alan Patrick (15-3) vs. Mason Jones (10-1)
125 lb: Manon Fiorot (6-1) vs. Tabatha Ricci (5-0)
145 lb: Sean Woodson (7-1) vs. Youssef Zalal (10-4)
155 lb: Claudio Puelles (9-2) vs. Jordal Leavitt (8-0)

Transmisja:

22:00 – UFC Fight Pass
1:00 – Polsat Sport

Next Betting Event | Premier Fight Picks

Zobacz także:

Jake Paul zmierzy się z kolejnym mistrzem mistrzem MMA. Tym razem większe wyzwanie!

Jake Paul niedawno szybko rozprawił się z Benem Askrenem a już zaplanowano kolejny jego pojedynek z zawodnikiem MMA. Jego przeciwnikiem w sierpniu będzie bowiem były mistrz UFC w kategorii półśredniej – Tyron Woodley.

Artur Szpilka zabiera głos po szybkiej przegranej z Łukaszem Różańskim! [WIDEO] Widzieliście?

Artur Szpilka przegrał w ubiegły wieczór pojedynek z Łukaszem Różańskim. „Szpila” został znokautowany w 1 rundzie pojedynku. 32-latek, po raz pierwszy zabrał głos na temat swojej porażki.