MMA PLFAME MMAWchodzimy na profil Daro Lwa, a tam… saga wyzywania do walki Filipka trwa [WIDEO]

Wchodzimy na profil Daro Lwa, a tam… saga wyzywania do walki Filipka trwa [WIDEO]

Daro Lew to człowiek, który mówi o sobie “Lew jest groźny” i “[ktoś, ktokolwiek lub cokolwiek] w strachu”, po czym wykrzykuje z poważną miną “łaaaaa”, u jednych tworząc ciarki żenady, a u innych produkując nowe trendy w sieci. My wchodzimy na profil Daro Lwa, żeby zobaczyć co tam się publikuje. A tam nadal znajdziemy wyzwiska do walki rapera Filipka.

profil Daro Lwa

O tym starciu jest głośno od dawna, sieć sprawdza co chwilę nowości na linii konfliktu instagramera i zawodnika z rekordem 1-11 z popularnym w Polsce raperem i zawodnikiem FAME MMA.

Nawet portal MMA.PL doprowadził swego czasu do konfrontacji tej dwójki:

Wchodzimy na profil Daro Lwa, a tam… saga wyzywania do walki Filipka trwa

Teraz natomiast postanowiliśmy wejść na profil zawodowego zawodnika MMA, by sprawdzić co u niego słychać. Tam natomiast trwa saga doprowadzenia do walki z Filipkiem.

Czym się ona przejawia? Spójrzcie:

Dobra, spokojnie. Wystarczy. Teraz pytanie do freak organizacji – czy ktoś się pokusi na doprowadzenie w końcu do walki Daro Lew vs Filipek?

Zobacz także:

Tomasz Bronder zabiera głos po walce Janikowskiego: Dla mnie klepnięcie, to klepnięcie! Widzieliście?

Tomasz Bronder tuż po walce Damiana Janikowskiego (7-5) został zaproszony do klatki. Mateusz Borek postanowił zapytać go o dyskusje przerwanie walki medalisty olimpijskiego w zapasach. Sędzia nie miał żadnych wątpliwości i zapewnił, że było to dobre przerwanie.

Romanowski nawołuje do walki o pas: Numerem jeden w tej kategorii po Roberto jestem ja! Co wy na to?

Tomasz Romanowski (17-8) ma za sobą kapitalną walkę w kategorii średniej. ”Tommy” już w tym momencie nawołuje do walki o tytuł KSW. Zawodnik ze Szczecina ma nadzieje, że zostanie wysłuchany. Romanowski wspomniał również o Roberto Soldiciu (20-3), bowiem Tomasz marzył o starciu z reprezentantem Chorwacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis