Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBoksWażne zwycięstwo Polaka w Stanach Zjednoczonych! Knyba kończy przed czasem! [WIDEO]

Ważne zwycięstwo Polaka w Stanach Zjednoczonych! Knyba kończy przed czasem! [WIDEO]

Damian Knyba (11-0, 7 KO) to aktualnie największa nasza nadzieja w wadze ciężkiej? Wszystko na to wskazuje. Polak ma za sobą bardzo ważne zwycięstwo w Stanach Zjednoczonych i trzeba przyznać, że Damian w tym starciu wyglądał naprawdę dobrze.

Knyba

To była już czwarta walka Knyby w Stanach Zjednoczonych. Z soboty na niedzielę Polak stawał przed największym testem w dotychczasowej karierze. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do jego starcia z rodakiem Kacprem Meyną (10-1, 6 KO). W Polsce doszło nawet już do pierwszego face to face.

W main evencie niepokonany Shakur Stevenson (20-0, 10 KO) w szóstej rundzie odprawił reprezentanta Japonii –  Shuichiro Yoshino (16-1, 12 KO). Warto również zaznaczyć o kolejnym zwycięstwie prospekta wagi ciężkiej. Jared Anderson (14-0, 14 KO) w trzeciej odsłonie zastopował George Ariasa (18-1, 7 KO).

Zwycięstwo Polaka!

Z soboty na niedzielę Damian Knyba (11-0, 7 KO) stoczył ważną walkę w Stanach Zjednoczonych. Polak w Newark przez techniczny nokaut w ósmej rundzie pokonał Curtisa Harpera (14-9, 9 KO).

Knyba kontrolował pojedynek od samego początku. Trzeba zaznaczyć, że był to najlepszy występ Polaka w dotychczasowej karierze.

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Zobacz także:

Wielka przemiana znanego polskiego pięściarza! Odszukał Boga i głosi Ewangelię! Co wy na to?

Łukasz Janik (28-4, 15 KO) to świetny przykład, że można wyjść z najciemniejszej doliny. Znany polski pięściarz mimo wielkich życiowych problemów wyszedł z tarapatów i kompletnie zmienił swoje życie. Pięściarz zapewnia, że odnalazł Boga – co spowodowało wielką zmianę. Aktualnie Janik głosi Ewangelię!

XTB KSW Colosseum 2: Szybki jak błyskawica! Parnasse w formie przed walką z Ziółkowskim! [WIDEO] Widzieliście?

Już trzeciego czerwca odbędzie się hitowa gala XTB KSW Colosseum 2. W tak zwanym co-main evencie zobaczymy wyczekiwaną walkę o pas w wadze lekkiej. Marian Ziółkowski (25-8-1) stanie do obrony pasa w starciu z mocnym Salahdine Parnasse (17-1). W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z treningu Francuza, który zaprezentował swoją szybkość.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis