MMA PLAdam KownackiWasilewski po przegranej Kownackiego: Mam nadzieję, że odłożył kasę i zakończy karierę!

Wasilewski po przegranej Kownackiego: Mam nadzieję, że odłożył kasę i zakończy karierę!

Adam Kownacki (20-2, 15 KO) po raz pierwszy w tym roku zameldował się w ringu. Był to od razu natychmiastowy rewanż z Robertem Heleniusem (31-3, 19 KO). Polak ponownie musiał uznać wyższość Fina. Bolesną przegraną naszego reprezentanta skomentował promotor – Andrzej Wasilewski.

Kownacki

To nie był dobry występ w wykonaniu pięściarza pochodzącego z Łomży. Helenius od początku dzielił i rządził w ringu. Statystyki tylko potwierdziły przebieg tego pojedynku.

Sami zobaczcie:

Wasilewski komentuje!

Andrzej Wasilewski za pomocą twittera postanowił skomentować drugą przegraną Adama Kownackiego (31-3, 19 KO). Promotor proponuje zakończenie kariery.

Mam nadzieję że Adam, absolutnie skromny i przesympatyczny facet odłożył kasę i zakończy karierę. Z tym stylem, po 2 walkach z H już chyba starczy.

Adam już po pierwszej rundzie zmagał się z poważną kontuzją. Polak po walce zdradził, że mocno to utrudniło, aby mógł jeszcze ruszyć i zaryzykować.

Od 1 rundy nic nie widzalem myslalem ze jaja ma troche nizej

Zobacz także:

Adam Kownacki znowu przeżył “Nordycki Koszmar”. Polak ponownie przegrał przed czasem! Oglądaliście?

Adam Kownacki (20-2, 15 KO) po raz kolejny przegrał z Robertem Heleniusem (31-3, 20 KO), tym razem na gali bokserskiej w Las Vegas.

Sowiński ruszył na Taxi Złotówę: Mam doświadczenie w wysyłaniu staruszków na emeryturę! [WIDEO] Widzieliście?

To właśnie dziś wystartował nowy projekt Arkadiusza Pawłowskiego. Mowa o gali Prime Time Wrestling, która jest dostępna za darmo na YouTube. Podczas wydarzenia swój start odnotował ”Taxi Złotówa”. Szymon Wrzesień po szybkim zwycięstwie postanowił wyzwać na walkę… Artura Sowińskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis