MMA PLAdam KownackiWasilewski po przegranej Kownackiego: Mam nadzieję, że odłożył kasę i zakończy karierę!

Wasilewski po przegranej Kownackiego: Mam nadzieję, że odłożył kasę i zakończy karierę!

Adam Kownacki (20-2, 15 KO) po raz pierwszy w tym roku zameldował się w ringu. Był to od razu natychmiastowy rewanż z Robertem Heleniusem (31-3, 19 KO). Polak ponownie musiał uznać wyższość Fina. Bolesną przegraną naszego reprezentanta skomentował promotor – Andrzej Wasilewski.

To nie był dobry występ w wykonaniu pięściarza pochodzącego z Łomży. Helenius od początku dzielił i rządził w ringu. Statystyki tylko potwierdziły przebieg tego pojedynku.

Sami zobaczcie:

Wasilewski komentuje!

Andrzej Wasilewski za pomocą twittera postanowił skomentować drugą przegraną Adama Kownackiego (31-3, 19 KO). Promotor proponuje zakończenie kariery.

Mam nadzieję że Adam, absolutnie skromny i przesympatyczny facet odłożył kasę i zakończy karierę. Z tym stylem, po 2 walkach z H już chyba starczy.

Adam już po pierwszej rundzie zmagał się z poważną kontuzją. Polak po walce zdradził, że mocno to utrudniło, aby mógł jeszcze ruszyć i zaryzykować.

Od 1 rundy nic nie widzalem myslalem ze jaja ma troche nizej

Zobacz także:

Adam Kownacki znowu przeżył “Nordycki Koszmar”. Polak ponownie przegrał przed czasem! Oglądaliście?

Adam Kownacki (20-2, 15 KO) po raz kolejny przegrał z Robertem Heleniusem (31-3, 20 KO), tym razem na gali bokserskiej w Las Vegas.

Sowiński ruszył na Taxi Złotówę: Mam doświadczenie w wysyłaniu staruszków na emeryturę! [WIDEO] Widzieliście?

To właśnie dziś wystartował nowy projekt Arkadiusza Pawłowskiego. Mowa o gali Prime Time Wrestling, która jest dostępna za darmo na YouTube. Podczas wydarzenia swój start odnotował ”Taxi Złotówa”. Szymon Wrzesień po szybkim zwycięstwie postanowił wyzwać na walkę… Artura Sowińskiego.