MMA PLBoksWasilewski ostro o Jurasie: U nas jest Najman, a u was Jurkowski…

Wasilewski ostro o Jurasie: U nas jest Najman, a u was Jurkowski…

Andrzej Wasilewski, szef i założyciel grupy KnockOut Promotions, promotor Artura Szpilki, którego doprowadził do walki o mistrzostwo świata federacji WBC z Deontayem Wilderem, w miniony wieczór w dość ostrych słowach odniósł się w stosunku do Łukasza ”Jurasa” Jurkowskiego.

Przypomnijmy, że już ósmego maja dojdzie do wyczekiwanej walki w wadze ciężkiej na naszym ”podwórku”. Artur Szpilka (24-4, 16 KO) skrzyżuje rękawice z niepokonanym Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO).

Jest odpowiedź!

Zdaniem Andrzeja Wasilewskiego polskie środowisko bokserskie ma kontrowersyjną postać Marcina Najmana, a MMA – Łukasza ”Jurasa” Jurkowskiego. Podkreślił, że zdecydowanie Najman jest postacią dużo barwniejszą niż Jurkowski.

W każdym sporcie są bardzo kolorowe i dla dużej części kibiców oraz środowiska mega kontrowersyjne postacie, u nas np @MarcinNajman u Was @Jurasmma…. Wolę naszego, weselszy, dowcipniejszy i nie udając wielkiego wojownika, bawi się swoimi startami i eventami… A Wasz napiety

Nie musieliśmy długo czekać na ripostę ”Jurasa” oraz ”El Testosterona”.

Andrzeju, jest jeszcze inna zasadnicza różnica, ten wasz to Gentelman w każdym calu, ten ich to znany Legionowski Ninja

Oho kolejny samotny wieczór na twitterku

Nie samotny, nie na tweeterku i z daleka do przyziemnych polskich spraw, ale z sympatia i na wesoło. Tyle razy nas krytykował pan Juras, z czapy i bez powodu. A my bez czapy, a o powodzie? Pomijamy, miedzy nami brzuchaczami…

Zobacz także:

Sylwester Wardęga zarobił krocie na PPV z FAME MMA! Sześciocyfrową kwotę przeznaczy na karmę dla zwierząt! Widzieliście?

Sylwester Wardęga zarobił krocie na sprzedaży z reflinków PPV na galę FAME MMA 9, na której wziął udział. Popularny Youtuber wykazał się też szlachetnym gestem. Całą – najprawdopodobniej sześciocyfrową (!) – kwotę przeznaczy na karmę dla psów i kotów zamieszkujących schroniska.

Don Kasjo ostro o Gamrocie: Nie dam mu zarobić, walki z królem nie dostanie! Przesadził?

Kasjusz Życiński w mocnym stylu skomentował słowa Mateusza Gamrota. Popularny ”Don Kasjo” gwarantuje, że nie będzie walki z ”Gamerem”, bo nie zamierza mu dawać szans na dobry zarobek.