MMA PLFAME MMAWasilewski blokuje walkę Włodarczyka? FAME OGŁOSIŁO WALKĘ Diablo bez jego zgody!

Wasilewski blokuje walkę Włodarczyka? FAME OGŁOSIŁO WALKĘ Diablo bez jego zgody!

Wczoraj Federacja FAME MMA ogłosiła kartę walk swojej wrześniowej. W walce wieczoru wystąpić ma były mistrz świata w boksie Krzysztof Włodarczyk. Jak się jednak okazuje występ ten stoi pod znakiem zapytania, o czym informuje menadżer zawodnika.

FAME ogłosiło walkę Diablo bez jego zgody 2

W najważniejszym pojedynku gali FAME MMA 19 w Krakowie “Diablo” miałby zmierzyć się z Arkadiuszem Tańculą. Jak podaje jednak menadżer zawodnika, Andrzej Wasilewski. ogłoszenie tejże walki nastąpiło bez zgody zawodnika, przed finalizacją jego kontraktu. Federacja FAME MMA rozpoczęła też już sprzedaż biletów. Według Wasilewskiego “Diablo” tej jesieni ma stoczyć walkę bokserską.

“Wydarzenie bez precedensu w obszarze eventow zwanych freak fightami. Fame oglosilo walke Diablo bez jego zgody, bez sfinalizowania kontraktu. Od wczoraj rozpoczelo sprzedaz biletow na jego wystep 2.09. A to nieprawda. Brzydka sprawa. Diablo ma walke bokserska na jesieni.”

W zeszłym tygodniu organizacja FAME MMA ogłosiła podpisanie kontraktu z Krzysztofem Włodarczykiem. Popularny “Diablo” to niezwykle doświadczony pięściarz. Ma na koncie 67 zawodowych walk, z których wygrał 62. Po raz ostatni walczył w ringu w maju bieżącego roku. Znokautował wtedy Sylverę Louisa w siódmej rundzie W przeszłości zdobywał mistrzowskie pasy WBC i IBF w kategorii junior ciężkiej.

Zobacz także:

Marcin Najman uderzył Bombę! Pudzianowski zrobił to samo i użył główki! [WIDEO]

Paweł Bomba już w sobotę wraca do klatki i stoczy kolejny pojedynek w freak fightach. ”Scarface” musiał być czujny podczas ostatniego panelu konferencji Clout MMA 1. Bomba został uderzony przez Marcina ”El Testosterona” Najmana i przez swojego najbliższego przeciwnika Dominika Pudzianowskiego. To było zaskakujące, że Dominika poniosły emocje i uderzył rywala głową.

Oficjalnie Diablo-Tańcula w Krakowie! Znamy całą kartę walk FAME MMA 19!

Już drugiego września w Krakowie odbędzie się gala FAME MMA 19. Freakowa organizacja postanowiła dziś ogłosić main event oraz całą kartę walk. W walce wieczoru zobaczymy debiut byłego mistrza świata w boksie – Krzysztofa Włodarczyka. ”Diablo” trenuje pod okiem uznanego trenera Mirosława Oknińskiego. Dziś oficjalnie poznaliśmy przeciwnika Włodarczyka

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis