MMA PLBonus BGCWarszawski Dresik zmierzy się z Murańskim na Elite Fighters. Bonus BGC drwi: Respirator w 1 rundzie!

Warszawski Dresik zmierzy się z Murańskim na Elite Fighters. Bonus BGC drwi: Respirator w 1 rundzie!

Jak już zapewne dobrze wiecie, Warszawski Dresik zmierzy się z Mateuszem Murańskim na gali Elite Fighters 1, która odbędzie się 31 lipca. Zestawienie to w swoich social mediach skomentował Bonus BGC.

Warszawski Dresik elite fighters

Bonus BGC i Warszawski Dresik mieli zmierzyć się ze sobą w walce na “lepce” na Punchdown 3 w Poznaniu, ale Warszawiak wypadł z tego wydarzenia z powodu nałożenia na niego izolacji po kontakcie z osobą chorą na COVID-19.

Od tamtej pory Bonus BGC nie traci okazji, by wbijać szpileczkę w Norberta Janeckiego, bo tak nazywa się Warszawski Dresik.

Warszawski Dresik zmierzy się z Murańskim na Elite Fighters. Bonus BGC drwi: Respirator w 1 rundzie!

Na swoim instastory Bonus BGC zamieścił taki oto komentarz dotyczący walki Dresika na Elite Fighters 1:

Brak opisu.

Co ciekawe, sam Bonus będzie niedługo bohaterem walki w klatce. Jak zapowiedział na swoim koncie na Facebooku – niedługo ogłoszenie jego kolejnej walki:

“7 dni… 🤼‍♂️🥊 Czekałem na ten moment od końca 2019 roku gdzie pandemia pokrzyżowała pewne plany. Obserwujcie moje social media 💥 Pozdrawiam najlepszych kibiców🇵🇱❤️

7 dni… 🤼‍♂️🥊 Czekałem na ten moment od końca 2019 roku gdzie pandemia pokrzyżowała pewne plany. Obserwujcie moje social media 💥 Pozdrawiam najlepszych kibiców🇵🇱 ❤️

Posted by BONUS BGC on Wednesday, July 7, 2021

Zobacz także:

KSW 62: Wzruszająca zapowiedź walki Grzebyk-Zaromskis! Pojawiły się łzy… [WIDEO]

To jest coś wyjątkowego! Wzruszony Marius Zaromskis (23-9) wspomina wyjazd z kraju i prosi o wsparcie swoich kibiców. Litwin już siedemnastego lipca stoczy rewanżowy pojedynek z Andrzejem Grzebykiem (17-4)

Mirosław Okniński kończy współpracę z Kołeckim! “Czułem, że nie gramy w jednej drużynie od początku…” Zaskoczeni?

Trener Mirosław Okniński kończy współpracę z Sylwestrem Kołeckim! Właściciel Akademii Sportów Walki Wilanów o odejściu jednego z braci Kołeckich spod swoich skrzydeł poinformował w mediach społecznościowych.

HIGH LEAGUE: Z TikToka do oktagonu. “Cesarz Narcyz” zadebiutuje w MMA!

High League przekonało do walki w MMA kolejną gwiazdę mediów społecznościowych. Podczas pierwszej gali organizowanej przez Malika Montanę w oktagonie wystąpi jeden z najsłynniejszych polskich influencerów młodego pokolenia, Gabriel Tadeusz Bystrzycki, czyli „Cesarz Narcyz” (0-0)!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis