MMA PLBonus BGCWarszawski Dresik otwarty na zestawienie z Bonusem BGC: Mogę się nawet do tego przygotowywać dwa tygodnie!

Warszawski Dresik otwarty na zestawienie z Bonusem BGC: Mogę się nawet do tego przygotowywać dwa tygodnie!

Norbert Janecki myśli nad spróbowaniem sił w mieszanych sztukach walki. ”Warszawski Dresik” zdradził, że chciałby zmierzyć się z ”Bonusem BGC”.

34-latka możemy znać chociażby z jego epizodów w teledyskach, serialach i filmach. Janecki udzielał się również w projektach Warszawskiej Szkoły Filmowej.

Piotr Witczak już w październiku wraca do rywalizacji. Popularny ”Bonus BGC” wystąpi na trzeciej edycji PunchDown. Piotrek w superfighcie zaprezentuje swoje umiejętności. Czy techniki typu kołowrotek pomogą w rywalizacji na liście? Już niebawem odpowiedź na to pytanie! 

Warszawski Dresik o walce z Bonusem BGC: Chciałbym, aby jakaś gala się nami zainteresowała!

Norbert Janecki w rozmowie z portalem fightsport.pl zdradził, że myśli nad spróbowaniem swoich sił w mieszanych sztukach walki. ”Warszawski Dresik” liczy, że któraś z organizacji zainteresuje się jego potencjalnym zestawieniem z ”Bonusem BGC”.

Na razie chciałbym sprawdzić się z jedną osobą. Tak dla zabawy. Z ciekawości, bo zauważyłem, że Bonus BGC dużo schudł. Ja z nim pisałem/rozmawiałem. Chciałbym, aby jakaś gala się nami zainteresowała. Z miłą chęcią się z nim sprawdzę. Tak po prostu znam, szanuje, lubię, on trochę schudł i trenuje. Ja dopiero zaczynam ćwiczyć, więc myślę, że byłoby to fajne. Jakiś hype by był, bo dużo osób ze mną o tym pisze na instagramie, gdzieś tam oznaczają Bonusa i piszą: ”Dawaj, dawaj do Bonusa”. Ja mogę się nawet do tego przygotowywać dwa tygodnie. 

Piotr Witczak po ostatniej przegranej zakończyć współpracę z FAME MMA. 31-latek w październiku poprzedniego roku został zastopowany z rąk Marcina Najmana. Dodać trzeba, że przemiana ”Bonusa BGC” była widoczna. Mowa tutaj o straconych kilogramach.

Piotrek miał nadzieje, że dojdzie do jego konfrontacji z Krystianem Pudzianowskim i Robertem Burneiką, ale na takie zestawienia będzie musiał jeszcze poczekać. Przypomnijmy, że 31-latek miał wystąpić pod koniec czerwca na gali Celtic Gladiator w Bełchatowie. Jego walka z Johnem Painterem (1-12) jak i całe wydarzenie zostało odwołane z powodu Covid-19.

Zobacz także:

Jan Błachowicz wskazuje potencjalnego przeciwnika w obronie! Dobra opcja?

Jan Błachowicz wskazał potencjalnego przeciwnika, z którym zmierzyłby się w pierwszej obronie pasa. Polak zdobył tytuł nokautując Dominicka Reyesa

Karolina Kowalkiewicz komentuje zestawienie Bekus-Badurek! Zgadzacie się z Karoliną?

Karolina Kowalkiewicz była również rozczarowana tym co się stało na FEN 30. Zobaczcie wpis zawodniczki UFC w mediach społecznościowych