MMA PLElite FightersWarszawski Dresik chętny na rewanż z Murańskim: Tylko chciałbym ostrą bitkę, a nie jakieś uciekanie!

Warszawski Dresik chętny na rewanż z Murańskim: Tylko chciałbym ostrą bitkę, a nie jakieś uciekanie!

Norbert Janecki na poważnie traktuje przygodę w mieszanych sztukach walki. Efekty pracy z Igorem Kołacinem były widoczne. ”Warszawski Dresik” zdradził, że jest gotowy i chętny na rewanż z Mateuszem Murańskim.

Jeszcze żaden freak fighter tego nie zrobił! ”Muran” podczas jednego wieczoru stoczył dwa pojedynki. Pierwszy z wspomnianym ”Warszawskim Dresikiem” nie należał do łatwych. Po pełnym dystansie Murański wygrał niejednogłośną decyzją sędziów.

Dresik o rewanżu z Murańskim: Myślę, że za 3-4 miesiące możemy się łapać!

Norbert Janecki odpowiadał na pytania widzów/kibiców. ”Warszawski Dresik” zapewnia, że za 3-4 miesiące będzie gotowy na rewanż z Mateuszem Murańskim. Dresik chciałby żeby była to prawdziwa bitka.

Jeżeli chodzi o rewanż. Jestem jak najbardziej otwarty. Myślę, że za 3-4 miesiące możemy się łapać i napi**dalać. Tylko chciałbym ostrą bitkę, a nie jakieś uciekanie, spie**alanie i robić to na patencie. A inne wyzwanie też jak najbardziej biorę.

Zobacz także:

Karolina Kowalkiewicz twarzą w twarz z rywalką przed UFC 265 [WIDEO] Kibicujecie?

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed galą UFC 265. Twarzą w twarz ze swoimi rywalami spotkali się uczestnicy poszczególnych pojedynków, w tym m.in. Karolina Kowalkiewicz (12-6).

UFC 265: Potężna przepychanka między Lewisem a Gane! Dana White w panice, interweniowała ochrona [WIDEO] Kto będzie dzisiaj górą?

Za nami ceremonia prezentacji zawodników przed dzisiejszą galą UFC 265. Walką wieczoru wydarzenia będzie pojedynek o tymczasowy pas mistrzowski wagi ciężkiej między Derrickiem Lewisem a Cirylem Gane. Staredown między tymi zawodnikami był bardzo energiczny!