MMA PLPunch Down“Warszawski Dresik” chciał pobić “Bonusa BGC’! W obronie stanął… strongman! [WIDEO]

“Warszawski Dresik” chciał pobić “Bonusa BGC’! W obronie stanął… strongman! [WIDEO]

Ciekawe rzeczy działy się na wczorajszym Roaście Najmana, który dostępny był w sieci. Podczas komediowego show doszło jednak do zadymy! “Warszawski Dresik” chciał pobić “Bonusa BGC”! W obronie Piotra Witczaka stanął jednak… strongman!

Bonus BGC był uczestnikiem Roastu Najmana, gdzie występował i opowiadał… żarty. Jakości dowcipów Bonusa nie chcemy określać, ale w pewnym momencie sytuacja na roaście wymknęła się spod kontroli.

Wszystko przez przyjście na imprezę Norberta Janeckiego, czyli “Warszawskiego Dresika”. Nie był on zapowiadanym uczestnikiem roastu, ale kiedy się pojawił, to udostępniono mu mikrofon. Janecki zaczął jednak atakować Bonusa BGC, z którym… zmierzy się w walce na liście na gali PunchDown 3 w Poznaniu.

Impreza ta odbędzie się już 20 marca, a transmisja z wydarzenia dostępna jest w systemie PPV.

“Warszawski Dresik” chciał pobić “Bonusa BGC’! W obronie stanął… strongman! [WIDEO]

“Warszawski Dresik” i Bonus BGC starli się słownie i doszło do przepychanek! Janecki ruszył w stronę Piotra Witczaka, którego chciał pobić, ale w obronie Bonusa stanął jego kolega i strongman Artur Waluś. Obaj od jakiegoś czasu pokazują w mediach społecznościowych, że są dobrymi kolegami.

Sytuacja zakończyła się tak:

Teraz na gali PunchDown 3 emocje w walce Dresika z Bonusem BGC na pewną są gwarantowane!

Zobacz także:

FEN będzie walczyć o PPV? W karcie walk kolejna walka debiutantów!

Czy FEN będzie walczyć o dobry wynik sprzedaży PPV? Wrocławska organizacja celuje w tak zwanych “hardkorowych fanów MMA”, bowiem na swoją kolejną galę serwuje kolejną walkę debiutantów.

Pełna karta walk FAME MMA 9 znana! Popek w walce wieczoru, w rozpisce Zusje, Wardęga, Blonsky…

Pełna karta walk gali FAME MMA 9 znana! Poznańska organizacja zaprezentowała właśnie oficjalną zapowiedź swojej najbliższej gali, a my publikujemy pełną rozpiskę tego wydarzenia!

Jest nagranie z zatrzymania ”Tysona”! Widzieliście?

CBŚP opublikowało nagranie z zatrzymania między innymi Krystiana K. ps. “Tyson”, który był finalistą turnieju walk na gołe pięści – GROMDA.