MMA PLMarcin NajmanWarszawski Dresik chce walki ze zwycięzcą Murański vs Najman! Czy to dojdzie do skutku?

Warszawski Dresik chce walki ze zwycięzcą Murański vs Najman! Czy to dojdzie do skutku?

Norbert “Warszawski Dresik” Janecki to osoba, która ciągle się pojawia w przestrzeni publicznej. A to Roast Najmana, a to gala Punchdown, czy walka z Mateuszem Murańskim. Dresik nie przebiera w słowach i często wdaje się w konflikty. Głośną sprawą wokół jego osoby był brak wypłaty za bycie rezerwowym w walce Najman vs Złotówa. Rzekomo miał dostać dwa tysiące, jednak do dnia dzisiejszego nie otrzymał wypłaty. Najman jednak deklarował, że przelew został wysłany.

Murański vs Najman to ciągnąca się historia już spory okres czasu. Furorę w sieci robią konfrontację obu Panów. Elite Fighters ogłosiło taki pojedynek, jednak Najman zdementował. Podpisał umowę, ale ona zawiera ,,wady prawne” i do walki ma nie dojść.

Warszawski Dresik vs Najman/Murański!

Podczas konferencji inaugurującej wydarzenie Alkomaster. Dresik udzielił wywiadu dla Katarzyny Pawłowskiej z TVreklama. Dziennikarka zapytała Norberta co sądzi o ogłoszonej walce Murański vs Najman. Warszawski Dresik odpowiedział następująco:

Podobno nie będzie tej walki, bo tam Najman mówił, że są niepodpisane jakieś papiery. Uważam, że to może być też taka zadyma zrobiona, by zrobić otoczkę, że do walki dojdzie, a tak naprawdę jej nie zrobić. Żeby zrobić szum wokół siebie. Jeżeli jednak dojdzie do walki, to chciałbym się bić z którymś z nich. Ogólnie, miałem propozycję niedawno by się bić z Marcinem, bo chciałbym wyjaśnić z nim nasze sprzeczki, bo mamy z nim coś nie do kończonego. Nie wypłacił mi moich pieniędzy do tej pory. A z Panem Murańskim starszym, jak i młodszym chciałbym się sprawdzić. Z młodszym jeszcze raz, bo nie mogę ukryć, że jestem cały czas w treningu od naszej pierwszej walki.

Norbert wspomniał o pierwszej walce z synem Pana Jacka Murańskiego, tam górą wyszedł Mateusz, wygrywając na punkty. Dla widzów na pewno bardziej atrakcyjny byłby pojedynek z Najmanem. Dlaczego? Jest realny konflikt między Panami, a takie walki budzą zawsze większe emocję. Całość wywiadu na kanale Youtube: TVreklama.

Zobacz także:

Wow! Co za dyspozycja Karoliny, jak wam się walka podobała?

To był dobry dzień dla Polki walczącej wczoraj na gali I am Fighter 3 w Pradze. Karolina Sobek wygrała swoją walkę przed czasem! 

Denis Załęcki ostro o Alanie Kwiecińskim! Co sądzicie o całym zamieszaniu?

Konflikt obu Panów już się ciągnie od jakiegoś okresu czasu i przy okazji konferencji prasowej The War temat został odnowiony.  Michał Cichy miał okazję przeprowadzić wywiad z włodarzem – Denisem Załęckim i zapytał o Alana Kwiecińskiego, który znowu nieprzychylnie się wypowiadał na temat Denisa.