MMA PLNajnowszeFAME MMAWardęga wyśmiewa sugestie Japczana i Szalonego Reportera w sprawie Murańskiego: Rzetelny kanał commentary

Wardęga wyśmiewa sugestie Japczana i Szalonego Reportera w sprawie Murańskiego: Rzetelny kanał commentary

Prowadzący konferencje prasowe organizacji FAME MMA – Sylwester Wardęga wyśmiewa sugestie youtuberów i freak fighterów – Japczana i Szalonego Reportera, którzy wyciągnęli własne wnioski po pojawieniu się Jacka Murańskiego na konferencji prasowej przed FAME MMA 19.

Wardęga wyśmiewa sugestie Japczana i Szalonego Reportera w sprawie Murańskiego

Chodzi o wcześniejszą deklarację Wardęgi, który zasugerował, że ze względu na mocne słowa popularnego freak fightera, nie chce brać udziału w wydarzeniach, w których pojawia się Jacek Murański. To między innymi dlatego “Muran” nie jest już zawodnikiem organizacji FAME MMA.

Sytuacja zmieniła się podczas ostatniej konferencji prasowej przed FAME 19, na której to Murański pojawił się w towarzystwie bohatera walki wieczoru sobotniej gali – Ferrariego, a Wardęga prowadził wówczas konferencję:

Wardęga wyśmiewa sugestie Japczana i Szalonego Reportera w sprawie Murańskiego: Rzetelny kanał commentary

Obecność Murańskiego na konferencji prowadzonej przez Wardęgę skomentowali Japczan i Szalony Reporter.

Na Twitterze zamieścili poniższe komentarze:

“Wardęga mówił, że jak Jacek będzie w fame to go tam nie bedzię a tu taki plot twist xD wtf” – napisał Japczan.

“Wardęga i Szeliga przytulający się z Jackiem Murańskim – piękny widok, nie zapomnę go nigdy. #famemma” – dodał Szalony Reporter.

Teraz mamy komentarz w sprawie samego Wardęgi. Współprowadzący konferencję napisał na twitterze mocny komentarz, zawierający wątek ironizujący.

Poniżej jego treść:

“Szalony Reporter i Japczan podkręcają na twitterze, że podobno przytulamy się z Jackiem oraz, że doszło do pewnego rodzaju plot twistu.

Jacek nie jest zawodnikiem Fame i nie ma z nimi aktywnego kontraktu. Jest zawodnikiem innej federacji, o czym podejrzewam Japczan oraz Szalony doskonale wiedzą, no ale muszą podgryzać na siłę.

Na konferencje lub na gale, może przyjść każdy. Czy to Jacek, czy to duży i szanowany twórca jak Japczan, czy to rzetelny kanał commentary jak Szalony.”

Przekonała Was narracja Sylwestra Wardęgi w tej sprawie czy stoicie po stronie youtuberów jak Japczan czy Szalony Reporter i dostrzegacie jakąś niekonsekwencję u prowadzącego konferencje FAME MMA?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis