MMA PLArchiwumFAME MMAWardęga udostępnia kolejne screeny z rozmów Marcina Dubiela! Co czeka freak fightera?

Wardęga udostępnia kolejne screeny z rozmów Marcina Dubiela! Co czeka freak fightera?

Wczoraj na kanale ”Konopskyyego” pojawił się wyczekiwany materiał, gdzie nie brakowało wątków z wieloma youtuberami. Mikołaj Tylko zabrał również głos w sprawie Michała Barona i zaznaczył, że nie można ”Boxdela” wsadzać do jednego wora z Stuartem Burtonem, przy którym są naprawdę szokujące i duże oskarżenia. Teraz Sylwester Wardęga w mediach społecznościowych udostępnił kolejne screeny z rozmów Marcina Dubiela.

Wardęga

Dubiel już po pierwszym filmu Sylwestra Wardęgi opublikował oświadczenie w mediach społecznościowych.

Brzydzę się każdą osobą, która kiedykolwiek zrobiła krzywdę dziecku i chcę żeby to wybrzmiało: kompletnie odcinam się od Stuarta i jego wstrętnych zachowań. Owszem, przez wiele lat byliśmy przyjaciółmi, natomiast nie patrzyłem nigdy w jego telefon i nie miałem prawa wiedzieć co pisze do innych ludzi. Mimo naszej wieloletniej znajomości okazało się, że nie wiedziałem o nim wszystkiego. Po podniesionych po wczorajszym materiale Sylwestra Wardęgi oskarżeniach kierowanych w moją stronię i analizie filmu, reprezentująca mnie kancelaria w dniu dzisiejszym na podstawie artykułu 212 par. 1 i 2 KK skierowała do Sądu Karnego prywatny akt oskarżenia przeciwko Sylwestrowi Wardędze. Ten materiał to czysta manipulacja, o czym dowidzi 13 akt oskarżenia

Organizacja szybko poinformowała o zakończeniu współpracy z Dubielem. To nie koniec, bowiem głos zabrał też trener Przemysław Szyszka, który zawiesił współpracę z Marcinem.

Kolejne screeny!

Sylwester Wardęga na insta stories postanowił opublikować kolejne screeny z rozmowy Marcina Dubiela.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis