MMA PLFAME MMAWardęga trenował u Różala: Innemu trenerowi bym powiedział, że nie dam rady, a tutaj się bałem

Wardęga trenował u Różala: Innemu trenerowi bym powiedział, że nie dam rady, a tutaj się bałem

Sylwester Wardęga przed swoim debiutem w klatce FAME MMA trenował u Różala. Były mistrz wagi ciężkiej KSW pomagał popularnemu youtuberowi w przygotowaniach do swojego debiutu w walce w formule mieszanych sztuk walki.

Wardęga już 6 marca na gali FAME MMA 9 skrzyżuje rękawice z innym youtuberem Kacprem Blonskym. Ich pojedynek będzie drugą najważniejszą walką całej imprezy.

W main evencie kibice zobaczą natomiast starcie raperów: Popka Monstera z Kizo.

Wardęga trenował u Różala: Innemu trenerowi bym powiedział, że nie dam rady, a tutaj się bałem

Sylwester Wardęga na pierwszej konferencji prasowej przed FAME MMA 9 potwierdził, że swoje przygotowania do debiutu w MMA rozpoczął na treningach z Marcinem Różalskim. Youtuber chwali sobie współpracę z byłym mistrzem KSW:

“Jestem Marcinowi bardzo wdzięczny za ten okres przygotowawczy. Trenowałem u niego prawie przez dwa miesiące. Uważam, że stworzyliśmy fajną relację, bo czułem do niego niesamowity respekt. Innemu trenerowi bym powiedział, że nie dam rady, a tutaj się trochę jednak bałem. Dał mi niesamowity wycisk i dzięki temu w te dwa miesiące tak naprawdę zrobiłem trzy miesiące treningów, bo te treningi były tak bardzo intensywne.”

Wardęga przyznał także, że z treningów z Różalem już zrezygnował, bowiem nie pasowały mu one logistycznie i nie był w stanie połączyć swojej pracy z youtubem z treningami w tak odległym miejscu od miejsca zamieszkania.

Swoje przygotowania Wardęga kontynuować będzie już w Warszawie.

Poniżej nasz wywiad z Sylwestrem Wardęgą przed FAME MMA 9:

Zobacz także:

Artur Szpilka chwali swoją narzeczoną przed występem w FAME MMA: Cudowny gest mojej Misiuni

Jeden z najpopularniejszych pięściarzy w Polsce Artur Szpilka chwali publicznie swoją narzeczoną – Kamilę Wybrańczyk, która 6 marca zadebiutuje w klatce na gali FAME MMA 9.

Gwiazda FAME MMA Zusje: Fanom wydaje się, że będę walczyła w przyszłości w UFC

Jedna z największych gwiazd organizacji FAME MMA – Zusje była jedną z uczestniczek wczorajszej I konferencji prasowej zapowiadającej najbliższą galę FAME MMA 9.