MMA PLArchiwumFreak FightWardęga odpowiada Dubielowi: Tym razem nie zostawiłem sobie w rękawie jednego asa!

Wardęga odpowiada Dubielowi: Tym razem nie zostawiłem sobie w rękawie jednego asa!

Marcin Dubiel po raz drugi zabrał głos i tym razem dłużej wypowiedział się w całej sprawie. Freak fighter postanowił odpowiedzieć na zarzuty, które pojawiły się w ostatnim czasie. Film Dubiela oglądnął i skomentował Sylwester Wardęga, który przyznał, że ”zostawił sobie w rękawie dwa asy”. 

Wardęga

Dubiel w tym roku stoczył dwa pojedynki. Rozpoczęło się od High Leagu 6, gdzie Marcin sprawił dużą sensację. Marcin po minucie i pięciu sekundach poddał faworyzowanego Jarosława Jarząbkowskiego. Ostatni pojedynek Marcina miał miejsce pod koniec lipca na gali FAME Friday Arena 1 we Wrocławiu. Influncer po całym dystansie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Filipa ”Filipka” Marcinka.

Wardęga odpowiada!

Sylwester Wardęga oglądał i skomentował na insta stories materiał Marcina Dubiela.

Obejrzałem film Marcina. Prokuratura posiada pełne zapisy rozmów. Ja wolałem poczekać by zobaczyć jak się zachowasz i jakich tłumaczeń oraz manipulacji użyjesz, bo jakby nie było wiem kto odpowiada za twój PR, a to bardzo skuteczna i szanowana w branży osoba, której odpowiedzi się obawiałem. Gdy teraz opublikowałeś oficjalną odpowiedź mogę całkowicie zdemaskować Twoją rolę jaką odegrałeś przy sprawie Stuu. Doceń, że obawiałem się Twojego PR’owca na tyle, że tym razem nie zostawiłem sobie w rękawie jednego asa.. a dwa.

Dubiel szybko zareagował.

Joker bije asa Sylwestrze. Let the game begin. Chyba nie masz sobie nic do zarzucenia?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis