MMA PLDon KasjoWardęga o współpracy z Don Kasjo: Na pewno w takiej formule bym w to nie wchodził!

Wardęga o współpracy z Don Kasjo: Na pewno w takiej formule bym w to nie wchodził!

Prime Show MMA wprowadziła niemały zamęt w świecie sportów. Osoba Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego jako włodarza to na pewno ogromny sukces marketingowy jednak propozycję współpracy z Prime otrzymał również Sylwester Wardęga!

Wardęga Don Kasjo

Ogłoszona w ubiegłym miesiącu, nowo powstała federacja Prime Show MMA od razu mocno weszła na rynek Freak-Fightów. Jak dowiedzieliśmy się kilka tygodni temu, jednym z członków nowego projektu miał być Sylwester Wardęga. Ostatecznie popularny YouTuber wycofał się jednak z całego przedsięwzięcia.

„Na pewno w takiej formule bym w to nie wchodził!”

Po konferencji prasowej FAME MMA 12, Adrian Węgierski z naszej redakcji przeprowadził wywiad z Sylwestrem Wardęgą, który wypowiedział się na temat nowo powstałej organizacji Prime Show MMA.

Na pewno w takiej formule w jakiej to teraz jest to bym w to nie wchodził. Jednak tam wzięto takie osoby, że średnio. Ja się zastanawiam, jak biznesowo im to pójdzie, bo jednak postawili wszystko na jedno uniwersum czyli kamusiowo-kruszwilowe. To trzeba mieszać. Weźmiesz jedną walkę z Teamu X kogoś, drugą z Ekipy, trzecią jeszcze skądś. A nie tak jak teraz. To jest jedna grupa widzów. Ktoś kupi dodatkowo, bo walczy psychofanka z jakąś dziewczyną, która wystąpiła w filmie kamerzysty. Jakieś dzikie sytuacje. Tam gdzieś przestrzelili, bo postawili wszystko na jedno uniwersum.

Cały wywiad dostępny poniżej:

Zobacz także:

Szeli ostro o Arabie: Wyzywnie mnie do walki, biorąc jako kartę przetargową trenera jest słabe!

Od jakiegoś czasu bardzo głośno zrobiło się w mediach o niesnasce pomiędzy Piotrem „Szelim” Szeligą, a Gabrielem „Arabem” Al-Sulwim. Ten pierwszy postanowił rzucić więcej światła na tę sprawę.

Murański o kontrowersjach z Najmanem: Jestem pełen optymizmu po reakcji społeczeństwa!

Negatywna narracja o wydarzeniu MMA VIP 4 trwa w najlepsze. Całą sytuację postanowił skomentować również niedoszły rywal Marcina Najmana, Jacek Murański.

Włodarze FAME MMA o sytuacji z Don Kasjo: Zawiódł nas bardzo!

Podczas specjalnej konferencji FAME MMA dwóch włodarzy – Wojciech Gola i Michał Baron skomentowali ostatnią sytuację z popularnym ”Don Kasjo”. Kasjusz Życiński odszedł z FAME MMA i został właścicielem nowo powstałej organizacji Prime Show MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis