MMA PLFAME MMAWardęga jest już po operacji! Gwiazda FAME MMA: Było pewnie dużo osób, które życzyły mi kaput!

Wardęga jest już po operacji! Gwiazda FAME MMA: Było pewnie dużo osób, które życzyły mi kaput!

Sylwester Wardęga jest już po operacji. Pewne jest jedno – Wardęga nie szybko wróci na salę, aby szlifować swoje umiejętności. Po ostatniej walce były prankster stwierdził, że kończy z walkami, ale… w Kanale Sportowym wspominał o powrocie do klatki. 

Wardęga

Oto pierwsze słowa Sylwka po walce na FAME MMA 11.

To była moja ostatnia walka. Zrobiłem wszystko by wejść do oktagonu z dobrym cukrem. Przez 2h utrzymywałem 120-130 mg/dl, ale pod wpływem stresu i adrenaliny na czas walki podniosło się do 320. Lekarz mi powiedział po walce, że to adrenalina i z cukrzycą nie powinienem walczyć, bo ciężko kontrolować stres i adrenalinę. Gdy mam wysoki cukier to spinają mi się bardzo mięśnie i szybko się męczę. Mogę nauczyć się trzymania gardy, ale cukrzycy nie przeskoczę nigdy. Walki nie są dla mnie. Przepraszam wszystkich, których zawiodłem. Obrażenia na ryjcu się szybko zagoją, martwię się tylko nogą, bo pogłębiłem kontuzję kolana i muszę sprawdzić ją znowu na rezonansie. Mam nadzieję, że będzie okej. 

Sylwester Wardęga: Nie ma tak łatwo!

Sylwester Wardęga zapewnił mnóstwo emocji podczas ostatniego pojedynku na FAME MMA 11 z Dannym Ferrerim. Wardęga musiał uznać wyższość rywala, ale pokazał przy tym duży charakter.

Wardęga do tego starcia przystępował z poważną kontuzją, więc teraz musiał poddać się operacji. Popularny YouTuber uszkodził więzadła w prawym kolanie. Są już pierwsze słowa Sylwestra po operacji, który twierdzi, że dużo influencerów życzyło mu śmierci.

Dużo wsparcia dostałem od was. To jest miłe, że ktoś się martwi. Nie znamy się, ale to jest miłe. Było pewnie dużo osób, które życzyły mi kaput, influencerzy, ale nie ma tak łatwo – powiedział Wardęga w relacji na instagramie.

Zobacz także:

Maciej Kawulski o walce Wrzoska z Don Kasjo na FAME MMA 12: Wrzosek przegra? To wyleci z KSW!

Za niecały miesiąc, w klatce FAME MMA zadebiutuje Marcin Wrzosek. Jest to kolejna sytuacja, w której organizacja KSW wypożycza swojego zawodnika federacji FAME. Czy naturalną sytuacją będzie już udział profesjonalnych zawodników we freakowych wydarzeniach?

To były potężne liście! Potworne kontuzje uczestników PunchDown 5! Widzieliście?

Dawid Kołodziejczyk i Peter Truchlik zaprezentowali się z dobrej strony w świetnie obsadzonym turnieju na liście. ”Jasiu” i ”Aligator” po dzisiejszych starciach udowodnili, że należy im się następna szansa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis