MMA PLCiekawostkiWanderlei SIlva ma następcę. Jego syn wygrał w 30 sekund! [WIDEO]

Wanderlei SIlva ma następcę. Jego syn wygrał w 30 sekund! [WIDEO]

Foto: Instagram/Wanderlei Silva

Wanderlei Silva (35-14-1, 1NC) to niewątpliwie jedna z legend MMA. W sportach walki pierwsze kroki stawia teraz jego syn, Thor, który ma za sobą udany debiut w amatorskim Muai Thai.

“The Axe Murderer” był jedną z głównych gwiazd MMA w pierwszej dekadzie XXI wieku. Brazylijczyk słynął z agresywnego stylu walki. Bardzo długo to podeście zdawało egzamin, gdyż stał on się jedną z największych gwiazd PRIDE. Później Silva zagrzał również miejsce w UFC, gdzie nadszedł jednak czas zmierzchu jego kariery. Po raz ostatni 43-latek zawalczył we wrześniu minionego roku, gdzie na gali Bellator 206 przegrał on z Quintonem Jacksonem (38-13).

Teraz kroki w sportach walki stawia syn Wanderleia – Thor. Na razie nastolatek ma za sobą udany start w amatorskich zmaganiach w Muai Thai. Młody Silva bardzo szybko poradził sobie z oponentem. Podczas jednej z wymian Brazylijczyk zadał przeciwnikowi kopnięcie na wątrobę, które wykluczyło drugiego zawodnika z dalszego pojedynku. Decydujący fragment starcia na swoim profilu na Instagramie opublikował sam “The Axe Murderer”.