MMA PLUFCWalt Harris vs Tai Tuivasa dodane do gali UFC 267 z udziałem Jana Błachowicza

Walt Harris vs Tai Tuivasa dodane do gali UFC 267 z udziałem Jana Błachowicza

Bardzo ciekawy pojedynek w wadze ciężkiej Walt Harris vs Tai Tuivasa został dodany do rozpiski gali UFC 267 z udziałem mistrza wagi półciężkiej Jana Błachowicza.

Impreza ta odbędzie się 30 października na Wyspie Yas w Abu Dhabi. Walką wieczoru będzie starcie Błachowicz vs Teixeira.

Walt Harris vs Tai Tuivasa dodane do gali UFC 267 z udziałem Jana Błachowicza

Walt Harris co prawda jest po trzech porażkach z rzędu, poniesionych z rąk: Alistaira Overeema, Alexandra Volkova i Marcina Tybury, ale zawsze daje on efektowne walki. Teraz zmierzy się z groźnym Australijczykiem Taiem Tuivasą, który powróci do startów po znokautowaniu w pierwszej rundzie Grega Hardy. Zwycięstwo to Tuivasa odniósł 10 lipca.

Poniżej aktualna karta walk gali UFC 267:

Walka wieczoru:
Jan Blachowicz vs. Glover Teixeira – o pas mistrzowski wagi półciężkiej

Pozostałe:
Virna Jandiroba vs. Amanda Ribas
Khamzat Chimaev vs. Li Jingliang
Shamil Gamzatov vs. Michal Oleksiejczuk
Walt Harris vs. Tai Tuivasa

Zobacz także:

Brodnicka ostro o byłych rywalkach Lil Masti: Pokonałabym je z jedną ręką związaną z tyłu!

Już za nieco ponad miesiąc dojdzie do pierwszego wydarzenia organizacji High League. W jednej z głównych walk wieczoru, debiutująca w MMA – Ewa Brodnicka zmierzy się z Anielą “Lil Masti” Bogusz

Ewelina Woźniak celuje w UFC choć wskazuje co stoi na przeszkodzie

Ewelina Woźniak to niepokonana polska zawodniczka mieszanych sztuk walki, która celuje w UFC. W rozmowie z Patrykiem Prokulskim z TVP Sport przyznała, że angaż u amerykańskiego giganta jest jej nadrzędnym celem, ale wskazała także przeszkodę, która blokuje ten potencjalny transfer.

Michał Materla o Soldiciu: Ma wszystko, aby być jednym z najlepszych zawodników UFC!

W walce wieczoru KSW 56, Michał Materla skrzyżował rękawice z Roberto Soldiciem. Pojedynek zwyciężył Chorwat przez nokaut w 1 rundzie. 

Kamaru Usman vs. Colby Covington 2 walką wieczoru UFC 268

Kamaru Usman (19-1) i Colby Covington (16-2) spotkają się ponownie w oktagonie w listopadzie tego roku. Starcie o pas wagi półśredniej ma być walką wieczoru gali UFC 268.