MMA PLFENWalka wieczoru FEN 32 potwierdzona! Mocny przeciwnik dla Rębeckiego, stawką pas!

Walka wieczoru FEN 32 potwierdzona! Mocny przeciwnik dla Rębeckiego, stawką pas!

Foto: Facebook/ Mateusz Rębecki

Walka wieczoru FEN 32 potwierdzona! Organizacja Fight Exclusive Night podała właśnie informację dotyczącą najważniejszego zestawienia nadchodzącej gali!

Mateusz Rębecki (11-1, 6 KO, 4 SUB) podejmie Jose Barriosa (11-1, 7 KO, 2 SUB) podczas gali FEN 32: LOTOS Fight Night. Będzie to pojedynek wieczoru wydarzenia, które odbędzie się 20 lutego i dostępne będzie w systemie PPV na platformie FENMMA.tv, Cyfrowym Polsacie oraz na ipla.tv.

Walka wieczoru FEN 32 potwierdzona! Mocny przeciwnik dla Mateusza Rębeckiego, stawką pas!

Rębecki jest niepokonany w FEN i może pochwalić się serią dziewięciu kolejnych zwycięstw z rzędu. Podczas FEN 27 w Szczecinie pokonał przez techniczny nokaut w 2. rundzie Magomeda Magomedova. Wcześniej walczył w Chinach i tam rozbił faworyzowanego Brazylijczyka, Kaika Brito. Szczecinianin w 1. odsłonie uszkodził żebra Daguira Imavova na FEN 23, przez co Francuz nie wyszedł do 2. rundy. W 2020 roku rozprawił się już w premierowej rundzie z Fabiano Silvą, którego pokonał przez techniczny nokaut.

Barrios może pochwalić się identycznym bilansem zwycięstw, co Polak i od końcówki 2014 roku przebywa na zawodowstwie. “El Terrible” pokonał w swojej ostatniej walce w 2. rundzie Cesara Beniteza, wcześniej na pełnym dystansie konfrontował się z Andy Gercete. Barrios w swoich pierwszych dziesięciu starciach nie zaznał porażki pięciokrotnie nie wypuszczając przeciwników do drugiej odsłony walki. Pojedynek z “Chińczykiem” będzie dla niego pierwszym występem w naszym kraju i debiutem pod szyldem FEN.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „LOTOS SPONSOR YTULARNY GALI FEN RĘBECKI VS BARRIOS 20 LUTEGO, SOBOTA KUP DOSTĘP PPV FENMMA.TV NA ŻYWO W PPV”

KARTA WALK FEN 32:
70,3 kg, MMA: Mateusz Rębecki vs Jose Barrios*
93,0 kg, MMA: Wojciech Janusz vs Marcin Łazarz
120,2 kg, MMA: Szymon Bajor vs Ednaldo Oliveira
80,0 kg, MMA: Szymon Dusza vs Roland Cambal
83,9 kg, MMA: Rafał Lewon vs Piotr Walawski
77,1 kg, MMA: Cezary Oleksiejczuk vs Djamil Chan
TBA vs TBA
TBA vs TBA
TBA vs TBA
*walka o pas mistrzowski FEN

Zobacz także:

Wielkie kary dla uczestników awantury na KSW 58! Posypały się również zakazy wejścia na gale!

W związku ze zdarzeniem, do którego doszło 30 stycznia 2021 r. podczas gali KSW 58 po walce Shamil Musaev kontra Uroš Jurišić, zarząd KSW podjął decyzję o ukaraniu odpowiedzialnych za tę sytuację zawodników.

Bedorf wraca do KSW? Zaskakujący możliwy rywal!

Czy Karol Bedorf wraca do KSW? Teraz pojawiły się informacje, jakoby miał się zmierzyć z zaskakującym przeciwnikiem.