MMA PLFreak FightWalka w klatce rzymskiej? W Serbii doszło do starcia w… budce telefonicznej! [WIDEO]

Walka w klatce rzymskiej? W Serbii doszło do starcia w… budce telefonicznej! [WIDEO]

Coraz bardziej szalone starcia. Głośno było o walce Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą w klatce rzymskiej, ale to jeszcze nie koniec!

Budka

Był to extra fight na FAME MMA 12. Murański został wysłuchany, bowiem podczas gali w Ergo Arenie zobaczyliśmy rzymską klatkę. Właśnie w niej Jacek zmierzył się z dużo młodszym Arkadiuszem Tańculą. Ostatecznie w czwartej rundzie po kolejnym faulu sędzia Piotr Jarosz zdyskwalifikował Murańskiego.

Walka w budce telefonicznej!

To nie pierwsza walka w budce telefonicznej – do takich starć dochodziło już na terenie Tajlandii. Jak widać pomysł ten wzbudził duże zainteresowanie. Do następnej takiej walki doszło w Serbii.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Marcin Najman ostro o Wrzosku: Nie wiem czy nie jest za słaby na MMA VIP! Co wy na to?

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać swoimi wypowiedziami. Tym razem na kanale ”Ebe Ebe” padło pytanie o przyszłość Marcina Wrzoska. ”El Testosteron” widzi byłego mistrza KSW w starciu z ”Polskim Kenem” bądź ”Szczeną”, ale nie jest pewny kto zostałby zwycięzcą.

Canelo uważa, że walki youtuberów powinny zostać zakazane: Oni mogą stracić życie! Zgadzacie się z Canelo?

Canelo Alvarez (57-1-2, 39 KO) ponownie skrytykował walki youtuberów, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Mowa o braciach Paul, którzy toczą pojedynki na zasadach pięściarstwa. Zdaniem Meksykanina nie powinni dostać licencji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis