MMA PLUFCWalka Volkanovski vs Holloway na UFC 276 o miano GOAT-a wagi piórkowej? Hawajczyk: Zapominacie o jednym gościu…

Walka Volkanovski vs Holloway na UFC 276 o miano GOAT-a wagi piórkowej? Hawajczyk: Zapominacie o jednym gościu…

Już w najbliższą sobotę 2 lipca na gali UFC 276 w Las Vegas dojdzie do niezwykle ciekawie zapowiadającej się walki o pas wagi piórkowej Alexander Volkanovski vs Max Holloway.

Volkanovski vs Holloway na UFC 276

Będzie to trzecie starcie tych zawodników, którzy w ostatnich latach zdominowali wagę piórkową w UFC. Z powodu ich dominacji w wadze do 66 kg rozgorzała dyskusja na temat tego, czy wygrany sobotniego starcia będzie określany GOAT-em wagi piórkowej.

Z takim podejściem do sprawy nie zgadza się jeden z uczestników tego starcia – Max Holloway.

Walka Volkanovski vs Holloway na UFC 276 o miano GOAT-a wagi piórkowej? Hawajczyk: Zapominacie o jednym gościu…

Hawajczyk w rozmowie z dziennikarzami podczas dnia medialnego odpowiedział na sugestię o dyskusji o GOAT-ie wagi piórkowej. Jego odpowiedź zaskoczyła nieco fachowców i kibiców:

“Wcale nie, to nie będzie taka walka. Wiele osób tak mówi, ale tak nie jest. Zapominacie o jednym gościu. Zapominacie o Jose Aldo. Ten facet zdobył osiem tytułów mistrzowskich. Ja mam pięć tytułów. Dopóki ktoś nie przebije jego osiągnięć i nie zdobędzie ośmiu tytułów, to nie może uważać siebie za GOAT-a. Jeśli pokonam Alexa to będę miał szósty tytuł w garści, ale to nie będzie najlepsze osiągnięcie, to będzie tylko wisienka na torcie. […] GOAT-em jest Jose Aldo. Nie można odebrać mu sukcesów.”

Zobacz także:

Co tam się dzieje? W sieci pojawił się trailer gali PRIME 2: KOSMOS. W filmie pojawił się… Bombardier [WIDEO]

W sieci pojawił się niecodzienny trailer nadchodzącej wielkimi krokami gali PRIME 2: KOSMOS. W filmie udział wziął m.in. “Bombardier”!

Doszło do face to face Overeema z Badrem Harim przed ich trylogią! Holender wraca do formuły K-1! Kto wygra?

Zwycięzca tego starcia zawalczy najprawdopodobniej z mistrzem Rico Verhoevenem. Już ósmego października w Holandii zobaczymy wyczekiwaną trylogię pomiędzy Alistairem Overeemem, a Badrem Harim. Weteran UFC zdecydował, że wróci do rywalizacji w kick boxingu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis