MMA PLBoksWalka Tyson Fury – Anthony Joshua dogadana! Znamy datę i miejsce pojedynku!

Walka Tyson Fury – Anthony Joshua dogadana! Znamy datę i miejsce pojedynku!

Wielki pojedynek bokserski Tyson Fury – Anthony Joshua został dogadany! Poinformował o tym management “AJ-a”. Jest to pojedynek, który z pewnością przyciągnie miliony kibiców bokserskich z całego świata.

Walka Tyson Fury - Anthony Joshua dogadana! Znamy datę i miejsce pojedynku!
Foto: Walka Tyson Fury - Anthony Joshua dogadana! Znamy datę i miejsce pojedynku!

O organizacji tego pojedynku mówiło się od kilku lat. Nawet kiedy jeszcze Joshua dzierżył pasy mistrzowskie wagi ciężkiej. Teraz wszystko wskazuje na to, że dojdzie on do skutku.

Tyson Fury – Anthony Joshua 3 grudnia w Cardiff

Tyson Fury to bezapelacyjny, niepokonany mistrz federacji WBO. Przez wielu uważany obecnie za najlepszego pięściarza świata. Trzy razy mierzył się z Deontayem Wilderem(remis i dwie wygrane), pokonywał także m.in. Władimira Kliczkę, Derecka Chisorę czy Steve’a Cunninghama. Teraz najprawdopodobniej zmierzy się z rodakiem – Anthonym Joshuą.

Obóz 32-latka poinformował, że zaakceptował postawione przez team Fury’ego warunki. Pierwotną datą pojedynku Tyson Fury – Anthony Joshua jest 3 grudnia. Jako miejsce ustalono stadion w Cardiff.

Zaakceptowaliśmy w piątek wszystkie warunki Tysona Fury’ego, ale z powodu śmierci Królowej komunikacja jest póki co wstrzymana. Czekamy teraz na odpowiedź z obozu Fury’ego.

– napisano.

Już niedługo kontrakt będzie podpisany

– zapewnił współmenedżer Tysona Fury’ego Frank Warren.

Król Cyganów” chciał, aby cały zysk z tej walki został podzielony w stosunku 60:40 na jego korzyść. Tylko w przypadku zwycięstwa Joshuy panowie mieliby zagwarantowany rewanż. W przypadku ewentualnej drugiej walki zyski podzielono by na pół.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis