MMA PLUFCWalka Teixiera vs Prochazka przełożona na UFC 275

Walka Teixiera vs Prochazka przełożona na UFC 275

Niemałe perturbacje przeszła karta walk gali UFC 274. Walka wieczoru tego wydarzenia, czyli pojedynek Glover Teixeira vs Jiri Prochazka został przełożony na UFC 275.

Teixiera vs Prochazka

Pierwotnie starcie o tytuł mistrzowski wagi półciężkiej UFC miał odbyć się 7 maja. Teraz przełożony on został na miesiąc później.

Walka Teixiera vs Prochazka przełożona na UFC 275

Lokalizacja i dokładna data tego pojedynku nie została jeszcze potwierdzona przez organizację UFC.

Informację o przełożeniu tego pojedynku przekazał opinii publicznej sam mistrz wagi półciężkiej – Glover Teixeira. W rozmowie z Combate powiedział:

“Walka zostanie przesunięta na czerwiec. Nie mamy jeszcze daty. Nie odbędzie się ona w Brazylii. Byłbym wkurzony, gdyby UFC 274 było zaplanowane na 7 maja w Brazylii i zostało przesunięte.”

Nową walką wieczoru gali UFC 274 zostanie z pewnością pojedynek o tytuł mistrzowski wagi lekkiej Charles Oliveira vs Justin Gaethje, który pierwotnie był co-main eventem gali.

Zobacz także:

UFC on ESPN+ 60 – wyniki

Kolejna gala UFC w Las Vegas. Tym razem bohaterami walki wieczoru są Islam Makhachev i Bobby Green.

Adrian Bartosiński o wadze Grzebyka przed KSW 67: Szydził z innych, a sam nie zrobił wagi [WIDEO]

Adrian Bartosiński w rozmowie z dziennikarzami przed KSW 67 poruszył temat wagi Andrzeja Grzebyka. Były mistrz FEN-u, który ma aspiracje na mistrzostwo KSW nie wypełnił limitu wagi półśredniej i przestrzelił wagę o 300 gram przed starcie z niepokonanym “Bartosem”.

Marcin Różalski o ataku Rosji na Ukrainę: Chciałbym wykrzyczeć, co mam do wykrzyczenia!

Marcin Różalski za pomocą mediów społecznościowych skomentował sytuację, która panuje u naszych sąsiadów. W czwartek nad ranem Rosja zdecydowała zaatakować Ukrainę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis