MMA PLUFCWalka Teixeira vs Santos ponownie przełożona! Kolejny raz przez koronawirusa!

Walka Teixeira vs Santos ponownie przełożona! Kolejny raz przez koronawirusa!

Foto: Twitter/ Thiago Maretta

Długo wyczekiwana walka Glover Teixeira vs Thiago Santos ponownie przełożona! Starcie dwóch czołowych zawodników wagi półciężkiej na świecie miało być walką wieczoru gali UFC w Abu Dhabi, którą zaplanowano na dzień 3 października.

Powodem ponownego przełożenia tego pojedynku po raz kolejny jest koronawirus. Tym razem dotknął on drugiego z zestawionych zawodników – Thiago Santosa.

Organizacja UFC pracuje teraz nad zmianą karty walk i ogłoszeniem nowej walki wieczoru wspomnianego październikowego wydarzenia.

Walka Teixeira vs Santos ponownie przełożona! Kolejny raz przez koronawirusa!

Koronawirus staje się coraz większym problemem dla organizacji UFC. Najpierw amerykański gigant ogłosił 3 września, że zarażony koronawirusem jest Glover Teixeira i jego walkę z Thiago Santosem przełożono o miesiąc. Teraz okazuje się, że zarażony wirusem SARS-CoV-2 jest drugi z zestawionych zawodników – Thiago Santos.

Informację o pozytywnym wyniku testu na obecność koronawirusa potwierdził u Santosa potwierdził portal MMAfighting.com. Wobec takiego obrotu sprawy, organizacja UFC kolejny – drugi już raz z rzędu – przełożyła starcie dwóch Brazylijczyków.

Pod uwagę brany jest także taki scenariusz, w którym Glover Teixeira nie czeka na ozdrowienie Santosa i decyduje się przyjąć pojedynek z innym, zaproponowanym przez UFC rywalem.

Gala zaplanowana na 3 października odbędzie się na wyspie Yas i będzie częścią drugiej serii gal UFC zorganizowanej na prywatnej wyspie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Zobacz także:

Tajemniczy wpis Mateusza Gamrota. Wybrał nowego pracodawcę? “Coś zaczyna się dziać”

Tajemniczy wpis Mateusza Gamrota w mediach społecznościowych! Były podwójny mistrz Federacji KSW wywołał lawinę komentarzy po swojej ostatniej publikacji na Facebooku.

Jan Błachowicz przed walką o pas UFC: Będę potrzebował waszego wsparcia!

Już 26 września dojdzie, zdaniem wielu, do najważniejszego pojedynku w historii polskiego MMA. Jan Błachowicz skrzyżuje rękawice z Dominickiem Reyesem w walce o pas kategorii półciężkiej UFC. Polak doprowadził do starcia po serii trzech wygranych, w tym po dwóch efektownych nokautach na Luku Rockholdzie i Coreyu Andersonie.