MMA PLArtur SzpilkaWalka Szpilka vs Różański: Szpila: “Już mi nigdzie nie uciekniesz”, Różański: “Trenuj już i już nic nie kombinujcie!”

Walka Szpilka vs Różański: Szpila: “Już mi nigdzie nie uciekniesz”, Różański: “Trenuj już i już nic nie kombinujcie!”

Foto: GROMDA

Po oficjalnym ogłoszeniu na temat tego, że będzie walka Artur Szpilka vs Łukasz Różański, obaj pięściarze wymienili się krótkimi przytykami w mediach społecznościowych.

Do starcia “Szpili” z Różańskim dojdzie 22 maja na gali KnockOut Boxing Night 15. Stawką pojedynku będzie pas w nowo powstałej wadze bridgerweight.

Walka Szpilka vs Różański: Szpila: “Już mi nigdzie nie uciekniesz”, Różański: Trenuj już i już nic nie kombinujcie!

Po ogłoszeniu nowej daty tego starcia, Artur Szpilka zasugerował w mediach społecznościowych, że Różański wcześniej uciekał przed tą konfrontacją. “Szpilka” jest jednak przekonany, że teraz to uciekanie się zakończy:

“Wreszcie! już mi nigdzie nie uciekniesz @RozanskiBoxi“” – napisał Szpilka, na co dostał szybką ripostę:

“ja nigdzie nie uciekam, trenuj już i już nic nie kombinujcie!”

Artur Szpilka swój ostatni pojedynek stoczył w marcu 2020 roku. 31-latek wygrał po kontrowersyjnej decyziji sędziów z Ukraińcem Seriejem Radczenko.

Łukasz Różański natomiast swoje najważniejsze zwycięstwo w karierze odnotował w lipcu 2019 roku. Przed czasem odprawił wówczas faworyzowanego Izu Ugonoha.

Zobacz także:

Kim jest Syntol? Przeciwnik Taxi Złotówy na MMA VIP 2!

Szymon Komandos już w czerwcu zadebiutuje w mieszanych sztukach walki.”Syntol” wystąpi w walce wieczoru drugiej edycji MMA VIP. Będzie to starcie z Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem.

Paweł Jóźwiak zainteresowany Materlą: Jest zawsze u nas mile widziany!

Michał Materla (29-8) po wielu latach współpracy pożegnał się z największą organizacją w naszym kraju. ”Cipao” aktualnie jest związany jedynie z EFM. Bez zaskoczenia wiele federacji będzie zainteresowanych walkami legendy KSW. Mamy już pierwszego chętnego. Mowa o… Fight Exclusive Night!

Walka Szpilka-Różański z nową datą! Będzie to starcie o pas w nowo powstałej wadze!

Jest nowa data! Gala KnockOut Boxing Night 15 odbędzie się ostatecznie dwudziestego drugiego maja. W walce wieczoru zobaczymy powrót Artura Szpilki (24-4, 16 KO). Pięściarz z Wieliczki zmierzy się z niepokonanym Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO).