MMA PLKSWWalka olbrzymów na gali KSW? ”To możliwy scenariusz”!

Walka olbrzymów na gali KSW? ”To możliwy scenariusz”!

To byłoby dopiero zestawienie! Najwięcej kilogramów w klatce organizacji KSW? To możliwe, ponieważ Martin Lewandowski jeden z właścicieli nie wyklucza starcia Bombardiera (2-0) z debiutującym Martynem Fordem.

Nie tak sobie wyobrażał Serigne Ousmane Dia (2-0) pierwszą wizytę w Polsce. 44-latek parę godzin przed galą doznał ataku ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego i musiał być hospitalizowany.

Nowym przeciwnikiem Pudzianowskiego został Nikola Milanović, dla którego był to debiut zawodowy. Serb nie postawił wysoko poprzeczki. Pudzianowski szybko i łatwo zastopował przeciwnika.

Tego jeszcze nie było!

Dla fanów byłoby to duże zaskoczenie. Martin Lewandowski w rozmowie z Sport.pl zdradził, że niewykluczone jest starcie pomiędzy ”Bombardierem”, a debiutującym Martynem Fordem.

Ford dopiero raczkuje, ale nie wykluczam, że jego rywalem może zostać ”Bombardier”. To możliwy scenariusz.

O debiucie Brytyjczyka mówi się już od dłuższego czasu. Ford parę miesięcy temu w mediach społecznościowych gwarantował, że już w czerwcu dojdzie do jego wyczekiwanego debiutu w MMA.

Czy fani się doczekają? Ford nie zamierza odpuszczać na treningach!

Zobacz także:

Don Kasjo o Normanie Parku na konferencji przed FAME MMA 10: I on reprezentuje sport?

Don Kasjo użył mocnych słów o Normanie Parku na konferencji prasowej przed FAME MMA 10, która miała miejsce dzisiaj. Chodzi o sprzeczkę słowną między innymi na temat wspólnych treningów byłego zawodnika UFC i KSW z innym fighterem FAME MMA – Krychą UFC.

Milanović chce rewanżu z Pudzianem! Co wy na to?

Nikola Milanovic chce rewanżu z Pudzianem za porażkę, którą poniósł na minionej gali KSW 59. Ciekawostką jest to, że Nikola Milanovic jest ochroniarzem podczas FAME MMA!