Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLHighleagueWalka niskorosłych na High League 7! Przeciwnikiem Mini Majka… mistrz świata niskorosłych w boksie!

Walka niskorosłych na High League 7! Przeciwnikiem Mini Majka… mistrz świata niskorosłych w boksie!

Organizacja High League ogłosiła właśnie kolejną walkę na swoją najbliższą galę. Na High League 7 odbędzie się walka niskorosłych, a pas mistrzowski będzie bronił… Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski. Jego rywalem będzie mistrz świata niskorosłych w boksie!

Walka niskorosłych na High League 7

Przypominamy, że gala High League 7 odbędzie się już 16 czerwca w Tauron Arenie Kraków. Na gali tej zobaczymy pierwszą rundę z cyklu Grand Prix freakowych legend, w którym udział wezmą m.in. Marcin Najman, Jacek Murański, Szalony Reporter, Super Mario czy Japczan.

Walka niskorosłych na High League 7! Przeciwnikiem Mini Majka… mistrz świata niskorosłych w boksie!

W rozpisce tego wydarzenia znajdzie się także starcie o pas niskorosłych High League. Mistrz polskiej organizacji Mini Majk podejmie Likklemana, który może pochwalić się posiadaniem mistrzostwa niskorosłych w boksie:

“MINI MAJK vs LIKKLEMAN

Mini Majk po raz drugi będzie bronił pasa niskorosłych HIGH League

Wystąpi w Krakowie, przed własną publicznością – w miejscu, gdzie zdobył tytuł

Jego rywal, Likkleman, to mistrz świata niskorosłych w boksie

O sile jego ciosów przekonał się http://m.in. poprzedni rywal Mini Majka, Salim Chiboub. #teamMiniMajk czy #teamLikkleman? Typujcie walkę w komentarzach

HIGH League 7: Grand Prix już 17 czerwca w TAURON Arenie Kraków”

Mini Majk ma już za sobą dwie wygrane w walce w klatce z niskorosłymi. Najlepszy polski przedstawiciel tej kategorii wagowej pokonywał już Macieja Jaremę oraz Salima Chibouba.

Czy wg Was poradzi sobie z Likklemanem?

Zobacz także:

Pająk trafi do High League? Gwiazda organizacji mówi do podróżnika: Możesz być next!

Na instagramie ”fightsfreakmma” pojawiła się grafika z Piotrem Pająkiem oraz pytanie z kim chcieliby fani zobaczyć go w kolejnym pojedynku. Pod postem postanowiła wypowiedzieć się gwiazda High League, która pojawiła się na liście potencjalnych rywali.

Prezes FEN ogłosił swoją walkę w boksie. Przeciwnikiem inny prezes! Widzieliście?

Paweł Jóźwiak, czyli popularny Prezes FEN ogłosił swoją kolejną walkę. Tym razem zobaczymy go w boksie. Starcie w szermierce na pięści to nie lada niespodzianka dla kibiców sportów walki w Polsce. Co ciekawe, przeciwnikiem Prezesa FEN będzie inny prezes.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis