MMA PLClout MMAWalka najmłodszych zawodników w historii freaków na Clout 2! Chaplin-Gawronek w Płocku 

Walka najmłodszych zawodników w historii freaków na Clout 2! Chaplin-Gawronek w Płocku 

Gala CLOUT MMA 2 zbliża się wielkimi krokami! W płockiej ORLEN ARENIE dojdzie do starcia najmłodszych freak-fighterów w historii. Toni Chaplin zmierzy się 28 października z Marcelem „Gawronkiem” Gawrońskim. Bilety na CLOUT MMA 2 w sprzedaży na platformie GoingApp.pl.

Clout

Na CLOUT MMA 2 kolejny raz napiszemy nową historię freak-fightów. Przed nami walka najmłodszych zawodników w historii. Brat współwłaścicielki i ambasadorki CLOUT MMA Lexy, Toni Chaplin wejdzie do klatki z popularnym TikTokerem Marcelem „Gawronkiem” Gawrońskim. Czas na walkę młodego pokolenia!

Gawronek pojawił się już raz w klatce CLOUT MMA na pierwszej gali, by zrobić sobie wspólne zdjęcie z Lexy. Jego internetowe zasięgi są coraz większe. To samo możemy powiedzieć o jego umiejętnościach w sportach walki. Toni także nie oszczędza się na treningach, co gwarantuje duże emocje, które zawsze są dostarczane przez starcia dwóch debiutantów!

Walka odbędzie się na zasadach semi-pro MMA (m.in. bez łokci, skrętówek czy kolan na głowę) – 3 rundy po 3 minuty. Pojedynek Toniego z Gawronkiem może skraść show podczas CLOUT MMA 2. Nie możecie tego przegapić!

Karta walk CLOUT MMA 2:

  • Daniel Omielańczuk – Denis „Bad Boy” Załęcki – boks w małych rękawicach
  • Marcin „El Testosteron” Najman – Piotr „Lizak” Lizakowski – MMA
  • Bob „The Beast” Sapp – Piotr „Bestia” Piechowiak – MMA
  • Toni Chaplin – Marcel „Gawronek” Gawroński – MMA (zasady semi-pro)
  • Rafał „Boro” Borkowski – 10 rywali – prolog Akademii CLOUT CHASER

CLOUT MMA 2: Trwa sprzedaż biletów na galę!

Sprzedaż biletów na galę CLOUT MMA 2 trwa na platformie GoingApp.pl. Ceny biletów na galę w ORLEN ARENIE w Płocku ruszają już od 49 złotych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis