MMA PLMarcin NajmanWalka Najmana z Jóźwiakiem dograna! ”El Testosteron” zabiera głos: Szykuje Ci się srogi wpi**dol!

Walka Najmana z Jóźwiakiem dograna! ”El Testosteron” zabiera głos: Szykuje Ci się srogi wpi**dol!

O takim pojedynku mówi się już naprawdę długo. Marcin Najman na swoim kanale YouTube zapewnia, że jego starcie z Pawłem Jóźwiakiem jest już dograne i dojdzie do niego w drugiej połowie 2022 roku. ”El Testosteron” jest pewny siebie przed starciem z prezesem Fight Exclusive Night.

Najman

Marcin Najman jest po operacji kolana. ”El Testosteron” zapewniał, że jeszcze w pierwszej połowie 2022 roku wróci do klatki. Najman będzie chciał podtrzymać dobrą passę.

Najman wrócił na odpowiednie tory szybko demolując Ryszarda ”Szczenę” Dąbrowskiego. Trudniejsza okazała się ostatnia walka z Mirosławem Dąbrowski na MMA VIP 4. ”Misiek z Nadarzyna” pierwszym z ciosów posłał oponenta na deski. Marcin miał duże kłopoty, ale Mirosław nie wykorzystał świetnej sytuacji i pozycji w parterze. W drugiej rundzie Najman szybko ruszył po nogi, ale rywal był na to przygotowany. Doszło do wymiany ciosów – jeden z nich wstrząsnął ”Miśkiem z Nadarzyna”. Sędzia nie zamierzał ryzykować i szybko przerwał pojedynek. Mirosław Dąbrowski nie zgadzał się z przedwczesną reakcją Piotra Michalaka.

Będzie walka!

W końcu doszło do porozumienia. Marcin Najman na swoim YouTubie poinformował, że na przełomie listopada/grudnia dojdzie do jego starcia z Pawłem Jóźwiakiem. ”El Testosteron” zapowiada, że prezes może już w tym momencie szykować się na wpi**dol.

Całe nagranie poniżej:

Warto wspomnieć, że nie tak dawno na naszym portalu doszło do konfrontacji słownej pomiędzy Marcinem Najmanem, a Pawłem Jóźwiakiem. Sami zobaczcie w materiale poniżej.

Zobacz także:

Granice są tylko w głowie! Niepełnosprawni na wózkach zawalczyli w MMA [WIDEO] Widzieliście?

To była pierwsza tego typu walka w historii mieszanych sztuk walki. Niepełnosprawni na wózkach inwalidzkich zawalczyli ze sobą w pojedynku na zasadach MMA!

Piotr Pająk o walce z Wiewiórem: On nie jest chętny, bo wie że straci pas! Co wy na to?

Maksymilian ”Wiewiór” Wiewiórka (4-1) w sobotę w Tauron Arenie po raz pierwszy obronił pas organizacji FAME MMA. W komentarzach jeden z fanów/widzów postanowił zapytać Piotra Pająka o potencjalne starcie z ”Wiewiórem”. Youtuber ”Podróże Wojownika” zapewniał, że jest gotowy, lecz potencjalny przeciwnik nie będzie chciał takiego starcia. Będzie jakaś odpowiedź?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis