Walka na gołe pięści między McGregorem a Malignaggi? BKFC przygotowuje lukratywną ofertę!

Organizacja BKFC, która zajmuje się produkcją gal z walkami na gołe pięści pracuje nad lukratywną ofertą dla gwiazdy UFC Conora McGregora (21-4) i jego byłego sparingpartnera Pauliego Malignaggi.

Obaj zawodnicy mieliby stoczyć pojedynek bokserski na gołe pięści!

O pracach nad propozycją kontraktową dla Irlandczyka i Amerykanina poinformował na Twitterze brytyjski dziennikarz Michael Benson:

„Usłyszałem od Pauliego, że organizacja BKFC przygotowuje lukratywną ofertę dla Conora McGregora za walkę z nim na gołe pięści na zasadach boksu. Sugerował też, że BKFC ma na to przeznaczone więcej pieniędzy niż ludzie myślą oraz dodał, że możliwy jest jego debiut w tej organizacji w walce z Artemem Lobovem w czerwcu.”

McGregor i Malignaggi pracowali wspólnie w czasach przygotowania Irlandczyka do walki z Floydem Mayweatherem Juniorem. Obaj wpadli w konflikt po tym, jak wyciekły materiały wideo, w których McGregor nokautował sparingpartnera, a relacje obu zawodników na temat tego sparingu, które przekazywali mediom mocno się różniły.

Obecnie kontrakt z organizacją BKFC podpisał także przyjaciel McGregora – Artem Lobov (13-15-1, 1 N/C), który w oktagonie największej organizacji MMA na świecie notował rekord dwóch zwycięstw i pięciu porażek. Lobov, jak się dowiadujemy ma być pierwszym rywalem Malignaggiego w BKFC.