MMA PLFreak FightWalka Muska z Zuckerbergiem ma odbyć się w Koloseum. Dana White spotkał się już z włoskim ministrem kultury!

Walka Muska z Zuckerbergiem ma odbyć się w Koloseum. Dana White spotkał się już z włoskim ministrem kultury!

Potwierdzają się kolejne doniesienia w sprawie walki Elona Muska z Marckiem Zuckerbergiem. Dana White spotkał się z włoskim ministrem kultury, aby omówić szczegóły pojedynku, który miałby odbyć się w… Koloseum.

Musk Zuckerberg w Koloseum
Foto: Happy Punch Promo/ Wikipedia

Już miesiąc temu pojawiły się plotki, że walka ekscentrycznego miliardera z CEO Mety może odbyć się w Koloseum. Teraz mamy potwierdzenie tej informacji.

Musk vs. Zuckerberg w historycznej arenie walk!

W podcaście Hotboxin’ with Mike Tyson – sternik organizacji UFC Dana White – wypowiedział się na temat starcia w klatce dwóch gigantów technologicznych. Amerykanin wierzy, że do konfrontacji miliarderów dojdzie w rzymskim amfiteatrze Flawiuszów.

To prawda. Musk i Zuckerberg chcą walczyć. Miałem już nawet spotkanie z włoskim ministrem kultury, mam zamiar zrobić tę walkę w Koloseum. Kto nie chciałby zobaczyć takiego starcia? Każdy będzie to oglądał! Donald Trump musiałby zawalczyć z Putinem, żeby przebić ten pojedynek.

Szef UFC nie zdradził szczegółów swojego spotkania z Gennaro Sangiuliano, jednak rozbudził wyobraźnię, jak wyglądałby karta walk tak dużego wydarzenia.

To jest jedna z tych walk, dla których zbudowałbym zabójczą kartę walk, z masą świetnych pojedynków. Pomyśl, jak wielkie byłoby to wydarzenie. Dwóch najbardziej wpływowych ludzi na całym pierd*l*nym świecie, będzie walczyć na najbardziej rozpoznawalnej arenie świata.

ZOBACZ TAKŻE: Fedor Emelianenko będzie się bić w boksie? Rosjanin chce zmierzyć się z Tysonem!

Wydaje się, że Dana White jest na dobrej drodze, żeby doprowadzić do owego pojedynku. Walka Elona Muska z Marckiem Zuckerbergiem zapewne przyciągnęłaby przed odbiorniki miliony widzów z całego świata – bijąc rekordy oglądalności. Wstępnie mówi się, że takie starcie mogłoby odbyć się podczas jubileuszowej gali UFC 300. Z kolei transmisja miałaby być dostępna na X – platformie społecznościowej Muska. Cały dochód z PPV ma zostać przeznaczony na cele charytatywne.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis