MMA PLFAME MMAWalka Murański-Kwieciński bez łokci? Muran wściekły: Dwa dni przed dowiaduje się, że zmieniłeś zdanie!

Walka Murański-Kwieciński bez łokci? Muran wściekły: Dwa dni przed dowiaduje się, że zmieniłeś zdanie!

Ostatecznie w walce Mateusza Murańskiego z Alanem Kwiecińskim nie będą dozwolone uderzenia łokciem? ”Muran” jest wściekły na całą sytuację i czeka na stanowisko popularnego ”Alanika”. Do ich starcia dojdzie już w najbliższą sobotę w Tauron Arenie. Pojedynek odbędzie się w formule MMA.

FAME MMA 14: stream online transmisja
Foto: FAME MMA

Transmisja FAME MMA będzie dostępna jedynie w systemie PPV, który można wykupić TUTAJ.

Tu jest konflikt. Podczas programu ”face to face” padały mocne słowa, a nawet Kwieciński w pewnym momencie ruszył na przeciwnika. Michał ”Boxdel” Baron po raz pierwszy postanowił przerwać program i go dalej nie kontynuować. Na drugiej konferencji prasowej Murański postanowił zachować się jak jego najbliższy rywal. Poniosły go emocje i podczas face to face widzieliśmy uderzenie.

Kwieciński ostatni start odnotował na gali PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie. Było to szalone starcie z dwoma przeciwnikami (Rafał Pazik i Jakub Lasik). W drugiej rundzie nastąpił koniec i Alan mógł cieszyć się ze zwycięstwa przed czasem.

Murański jest zły na całą sytuację!

Mateusz Murański nie ukrywa, że jest zły na całą sytuację. ”Muran” w najbliższą sobotę stoczy drugi pojedynek w organizacji FAME MMA. Będzie to wyjaśnienie konfliktu z Alanem Kwiecińskim. Młody Murański twierdzi, że ”Alanik” dwa dni przed galą zrezygnował, aby w ich pojedynku dozwolone były uderzenia łokciem. Ponadto w tej sprawie wypowiedziała się również Joanna Godlewska-Murańska.

Kwieciński zabrał głos i zapewnia, że z żadnych łokci się nie wycofał. W tej sytuacji pytanie brzmi, gdzie jest problem? Jest to dość zaskakująca sytuacja, bowiem Kwieciński w przeszłości był otwarty na takie wyzwania jak starcie z Marcinem Różalskim czy choćby Cezarym Oleksiejczukiem. Zapewne więcej informacji w tej sprawie możemy spodziewać się na jutrzejszym media treningu bądź oficjalnej ceremonii ważenia.

FAME MMA 14

Początek gali: 20:00

Tomasz “Gimper” Działowy vs. Mateusz “Tromba” Trąbka
Sergiusz “Nitro” Górski vs. Marcin “Xayoo” Majkut
Agata “Fagata” Fąk vs. Monika “Mona” Kociołek
Piotr “Szeli” Szeliga vs. Norman Parke – klatka rzymska (boks i MMA).
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs. Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas mistrzowski kat. 77 kg
Mateusz “Matt Fit Lovers” Janusz vs. Adam “AJ” Josef
Alan “Alanik” Kwieciński vs. Mateusz “Muran” Murański
Mariusz “Hejter” Słoński vs. Dawid Malczyński
Katarzyna “LalaLuna” Aleksander vs. Wiktoria Jaroniewska

Transmisja FAME MMA będzie dostępna jedynie w systemie PPV, który można wykupić TUTAJ.

Zobacz także:

FAME MMA 14: Jak kupić PPV? Ile kosztuje i jaka cena?

Już w najbliższą sobotę w Krakowie odbędzie się gala FAME MMA 14. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV. W tym artykule dowiesz się, jak kupić dostęp PPV do gali oraz jakie ceny tym razem przygotowali organizatorzy FAME.

Mirosław Okniński tłumaczy co znaczy “60-tka” i zdradza co zrobić po ataku maczetami! Widzieliście?

Trener Akademii Sportów Walki Wilanów Mirosław Okniński w rozmowie z Hubertem Mściwujewskim z portalu MMA Bądź Na Bieżąco odniósł się do głośnej ostatnio sprawy jego podopiecznego – Amadeusza “Ferrari” Roślika, który padł ofiarą napaści maczetami.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis