MMA PLUFCWalka Mickey Gall vs. Alex Oliveira usunięta z rozpiski UFC Norfolk

Walka Mickey Gall vs. Alex Oliveira usunięta z rozpiski UFC Norfolk

Foto: Aug 3, 2019; Newark, NJ, USA; Mickey Gall (red gloves) fights Salim Touahri (blue gloves) during UFC Fight Night at Prudential Center. Mandatory Credit: Vincent Carchietta-USA TODAY Sports

Niestety, nie dojdzie do ciekawie zapowiadającej się walki w wadze półśredniej Mickey Gall vs. Alex Oliveira, który miał odbyć się na gali UFC Norfolk.

Organizacja UFC wykreśliła to starcie z karty walk imprezy w Norfolk, nie podając jednak konkretnego powodu. Nie wiadomo czy decyzja ta podyktowana jest kontuzją któregoś z zawodników czy innymi zakulisowymi przyczynami.

UFC Norfolk odbędzie się 29 lutego.

Mickey Gall (6-2) miał powrócić do startów po wygraniu z Salimem Touahrim. Amerykanin pokonał polaka decyzją sędziów w sierpniu tego roku. Wcześniej – w marcu – uległ Diego Sanchezowi, z którym przegrał przez nokaut w drugiej rundzie.

Alex Oliveira (19-8-1) to jeden z weteranów UFC. Brazylijczyk obecnie ma jednak serię nie do pozazdroszczenia. 31-latek przegrał trzy ostatnie walki, ale mierzył się w nich z rozpoznawalnymi zawodnikami – Gunnarem Nelsonem, Mikem Perrym i Nicolasem Dalbym. Wcześniej „brazylijski Kowboj” pokonywał m.in Carlosa Condita czy Willa Brooksa.