MMA PLHFOWalka Michała Bławdziewicza o pas WAKO Pro w TVP Sport

Walka Michała Bławdziewicza o pas WAKO Pro w TVP Sport

Organizacja HFO Kickboxing nabyła prawa licencyjne na dystrybucję na terenie Polski walki o pas mistrza WAKO Pro z udziałem Michała Bławdziewicza (10-5-1, 4 KO). Czempion organizacji w wadze ciężkiej 8 kwietnia zawalczy z Miroslavem Vujoviciem w czarnogórskiej Budvie. Już wiemy, że pojedynek pokaże telewizja TVP Sport.

Walka Michała Bławdziewicza o pas WAKO Pro w TVP Sport

Michał Bławdziewicz na początku lutego wywalczył pas HFO w wadze ciężkiej. Podopieczny Łukasza Roli pokonał na pełnym dystansie Marinusa Niesinga z MW Team. Holender dwukrotnie był liczony, a sędziowie nie mieli wątpliwości do wyniku żadnej rundy. Był to trzeci pojedynek zawodnika Palestry Warszawa w ringu HFO. Debiutował na gali HFO: Solpark w starciu z wchodzącym na zastępstwo, Tomaszem Janiszewskim. Na HFO: Bank zastopował w pierwszej rundzie Pawła Kopra z Wasilewski Garda Team. Wcześniej rywalizował na galach Granda Pro czy Dragon Fight Night. Będzie to drugie podejście Michała do pasa WAKO Pro. We wrześniu 2019 roku wyszedł do walki z Tomasem Hronem. Wchodzący jako zastępstwo Bławdziewicz, dzień wcześniej rywalizował na pucharze Europy K-1 WAKO. Pojedynek zakończył się porażką przed czasem Polaka.

Miroslav Vujovic przez lata rywalizował na ringach amatorskich i próbował zwojować świat zawodowego kickboxingu. Na debiutanckiej gali największej obecnie organizacji w Rumunii, Dynamite Fight Show, przegrał przez niejednogłośną decyzję z Cristianem Risteą. Nokautem zakończyła się jego walka na gali rosyjskiej organizacji Tatneft. W marcu 2020 roku został tam znokautowany przez Dextera Suisse. W grudniu tegoż samego roku na gali Megdan 8 w Serbii przegrał przez decyzję z Bośniakiem, Ahmedem Krnjiciem.

[informacja prasowa HFO]

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [01-02.04.2022]

Najbliższy weekend nie będzie zbyt bogaty jeśli chodzi o gale MMA. W Manchesterze jednak dzień po dniu swoje gala zorganizuje Cage Warriors.

Włamywacze napadli na dom byłego rywala Khalidova! Spotkała ich sroga kara! Widzieliście?

Z Melvinem Manhoefem (32-15-1) lepiej nie zadzierać! Reprezentant Holandii ruszył w pościg za złodziejami, którzy chcieli okraść jego dom. Przypomnijmy, że ”No Mercy” jest dalej czynnym zawodnikiem. Styl Melvina zawsze budził duże zainteresowanie – jest to wojownik, którzy nigdy nie unikał wojny w stójce.

Cezary Sarnowski ostro do ,,Ledy”: Chcesz mieć czwartą walkę w pi**ę? Zapraszam, tylko żebyś znowu nie rzygał jak w programie!

Cezary Sarnowski może być dla was postacią anonimową, ale dziś przy okazji konfliktu z Piotrem Walawskim przybliżę Wam bardziej jego sylwetkę. Piotr zarzuca mu, że walki, które ten dopisuje sobie do rekordu nigdy się nie odbyły. Czy ma rację? O tym Wam powiem w artykule.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis