MMA PLBoksWalka Mayweather-Paul już w niedzielę! Transmisja na żywo w TVP Sport!

Walka Mayweather-Paul już w niedzielę! Transmisja na żywo w TVP Sport!

To już w niedzielę! Floyd Mayweather Jr. (50-0, 27 KO) ikona boksu zmierzy się z jednym z najbardziej popularnych youtuberów na świecie – Loganem Paulem. Kto by parę lat temu pomyślał, że takie zestawienie będzie budzić wielkie zainteresowanie w Stanach Zjednoczonych?

Floyd

Logan na swoim koncie ma jedną zawodową walkę. Doszło do niej w listopadzie 2019 roku w Los Angeles. Paul po sześciu rundach przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z Olajide Olatunji.

Cały pojedynek poniżej:

Transmisja w TVP Sport!

To już pewne! Starcie Floyda Mayweathera Jr. (50-0, 27 KO) z Loganem Paulem pokaże TVP Sport. Do starcia bokserskiego dojdzie w najbliższa niedzielę w Miami.

Warto pamiętać, że jest to pojedynek pokazowy z ustalonymi limitami wagowymi. Floyd nie może ważyć powyżej 72 kilogramów, a Paul powyżej 86 kilo.

Floyd ostatni zawodowy pojedynek stoczy w sierpniu 2017 roku. Mayweather w dziesiątej rundzie odprawił debiutującego w boksie – Conora McGregora.

Całe starcie poniżej:

Zobacz także:

Jak oglądać KSW 61 w Internecie?

Już 5 czerwca w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu odbędzie się gala KSW 61. Będzie to pierwsze wydarzenie organizowane przez największą polską organizację MMA od półtorej roku, na którym będą mogli pojawić się fani na trybunach.

Juras nie uważa, że Szpilka będzie miał łatwiej w MMA: Mniejsze rękawice są… Ma racje?

Artur Szpilka przegrał swój pojedynek na gali KnockOut Promotions z Łukaszem Różańskim. Walka nie wyszła poza pierwszą rundę, a “Szpila” padł na deski po prawym sierpowym. Głos na temat porażki 32-latka, zabrał Łukasz “Juras” Jurkowski. “Nie chcę już oglądać takich scen z udziałem Artura”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis