MMA PLArchiwumKSWWalka Martyna Forda oficjalnie ogłoszona! To nie debiut w KSW!

Walka Martyna Forda oficjalnie ogłoszona! To nie debiut w KSW!

To już pewne! Fani Martyna Forda doczekają się jego pierwszego pojedynku. Ogromny 39-latek drugiego kwietnia w Londynie zmierzy się z Sajadem Gharibi.

Ford
Foto: Martyn Ford facebook

”Irański Hulk” w ostatnim czasie podgrzał atmosferę i wysłał mocny komunikat w kierunku Forda. Brytyjczyk potraktował to bardzo osobiście – z tego też powodu pojawił się konflikt.

Masz farta, że przetrwałeś, ale teraz zgotuje ci prawdziwy ból. Zostawię twoją rodzinę bez ciebie. Pi**dol się. Jesteś słabym człowiekiem i kutasiarzem. Rozwalę ci twarz i każdy zobaczy jak będę się śmiać kiedy cię zranię.

Ford: Zapotrzebowanie na to jest ogromne!

Martyn Ford miał zadebiutować w organizacji KSW, a tymczasem została ogłoszona jego walka na gali Celebrity Boxing. Ford drugiego kwietnia przed własną publicznością zmierzy się z Sajadem Gharibi.

Zobaczcie co powiedział Martyn po ogłoszeniu walki.

Zrobił to osobiście, zbyt osobiście… Są słowa i czyny, których się nie używa! Teraz mamy walkę… Ale więcej niż to, mamy miejsce i datę. Poczekajcie aż zobaczycie under card i rozrywkę. Zapotrzebowanie na to jest ogromne i chcę podziękować wam wszystkim za wsparcie. Wiem, że wygram w mgnieniu oka, to jest obiecane, więc dla mnie najważniejsze jest, aby ta noc była niezapomniana. Show, które budujemy będzie obłędne

Bardzo chciałbym zorganizować wydarzenie, którego NIGDY nie zapomnicie, jest to dla mnie bardzo osobiste …. zostały powiedziane rzeczy, których nie da się cofnąć, przez wiele osób z jego kręgu. Powiem dokładnie co, na konferencji prasowej i zobaczycie dlaczego jest to dla mnie tak osobiste. Nie mogę obiecać wam najbardziej technicznej walki na świecie … ALE obiecuję wam, że dam z siebie wszystko i zrobię z tego wydarzenie, którego nigdy nie zapomnicie. Bardzo chciałbym wypchać tę arenę i mieć 20k krzyczących przyjaciół i rodziny, którzy pokażą temu facetowi, co to znaczy być wystarczająco silnym, by stanąć w obronie tego, w co się wierzy.

Zobacz także:

Były reprezentant Polski ostro o gali Marcina Najmana: Patologia! Zgadzacie się?

Ostatnia trzecia edycja MMA VIP w Częstochowie obiła się szerokim echem na świecie. W Polsce również pojawiają się dalsze komentarze. Głównie chodzi o kontrowersyjne starcia pomiędzy kobietą, a mężczyzną. Tym razem w mocnych słowach o gali Najmana wypowiedział się były reprezentant Polski.

Zawodnik walk na gołe pięści namierzył hejtera i pobił go we własnym domu! Co wy na to?

Anonimowa krytyka zawodników sportów walki bywa ryzykowna. Na własnej skórze przekonał się o tym heter, który obrażał w sieci Ulyssesa Diaza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis