MMA PLKSWWalka Mamed vs Pudzian na XTB KSW 77 to ustawka? Martin Lewandowski odpowiada na ten zarzut!

Walka Mamed vs Pudzian na XTB KSW 77 to ustawka? Martin Lewandowski odpowiada na ten zarzut!

W miniony weekend na gali XTB KSW 77 w Arenie Gliwice odbyła się walka Mamed Khalidov vs Mariusz Pudzian Pudzianowski. Starcie legend z niespodziewaną łatwością wygrał ten pierwszy. Starcie to zakończyło się przez TKO po niecałych dwóch minutach walki. Łatwość z jaką Mamed odniósł wygraną z Pudzianem wywołała lawinę krytycznych komentarzy fanów, którzy twierdzą, że walka ta to ustawka.

Walka Mamed vs Pudzian na XTB KSW 77 to ustawka

Na to niewygodne pytanie w programie Klatka po Klatce u Artura Mazura odpowiedział współwłaściciel Federacji KSW – Martin Lewandowski.

Walka Mamed vs Pudzian na XTB KSW 77 to ustawka?

Lewandowski rozwiał wszelkie wątpliwości w tej sprawie, a fani, którzy nadal myślą, że Pudzianowski podłożył się w walce z Khalidovem powinni sprawdzić poniższą wypowiedź:

“… ustawka? Ja tylko chciałem zapytać: co miałoby to komu dać? Jeżeli to miałaby być ustawka, jeśli ja miałbym wejść w to, to musiałby wtedy Pudzian wygrać, wtedy Mamed powinien go ponownie zczelendżować i zrobić jeszcze rewanż. Na tę chwilę nie widzę, żeby ten rewanż miał jakikolwiek sens.

I drodzy Państwo, kiedy przychodzi do głowy pomysł, że to mogłaby być ustawka, to jaką my mielibyśmy mieć ku temu potrzebę, co nami miałoby skierować? Żeby fani sobie zadali pytanie: co dla jednego i drugiego zawodnika miałoby to nieść? Dla Pudziana wygrana? To oznaczałoby, że już wszystko w tym sporcie zrobił, dla niego nie ma większego już wyzwania, bo nie będzie już drugiego takiego zawodnika jak Mamed Khalidov. Przegrana dla Mameda? To wtedy by nie tylko skończył karierę w wadze ciężkiej, ale i karierę w ogóle. […]

Szanowni Państwo, to jest kompletna bzdura. Jeśli fani tak naprawdę myślą, to proszę, żeby się zastanowili.”

Cały program Klatka po Klatce do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

W przyszłym roku gala KSW we Francji? Znamy potencjalne wzmocnienia!

Jak podaje La Grinta na twitterze organizacja KSW szykuje się do pierwszego eventu na terenie Francji! Już w tym momencie poznaliśmy potencjalnych bohaterów takiego wydarzenia.

Zawodnik KSW zamierza pojechać do hejtera: Może to zrobię i nagram! Niech mi to powie w oczy! Widzieliście?

Adrian Gralak (5-1) ma za sobą drugi pojedynek w największej organizacji w naszym kraju. Reprezentant WCA Fight Team wyznał po walce, że pojawiło się parę wiadomości od hejterów. Gralak zapowiada, że chce pojechać do jednego z hejterów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis