MMA PLUFCWalka Makhacheva z dos Anjosem przełożona! Guram Kutateladze nie dostał szansy walki z Rosjaninem

Walka Makhacheva z dos Anjosem przełożona! Guram Kutateladze nie dostał szansy walki z Rosjaninem

Foto: UFC.com

Po fiasku w poszukiwaniu nowego rywala dla Rosjanina, walka Islama Makhacheva z Rafelem dos Anjosem została przełożona. Obaj zawodnicy mieli zmierzyć się ze sobą w sobotę na UFC 254, ale Brazylijczyk musiał opuścić Zjednoczone Emiraty Arabskie z powodu wykrycia zarażenia COVID-19.

UFC zaczęło szybkie poszukiwania nowego rywala dla chcącego walczyć w sobotę Makhacheva. Pojawiła się nawet propozycja od Gurama Kutateladze, który w minioną sobotę pokonał niejednogłośnie na punkty Mateusza Gamrota.

Gruzin był gotowy na zastępstwo, nawet mimo faktu, że odstęp od walk miał wynieść zaledwie tydzień. UFC jednak zdecydowało się na inny krok.

Walka Makhacheva z dos Anjosem przełożona!

Walka dos Anjosa z Makhachevem została przełożona na 14 listopada. Zawodnicy będą walczyć w Las Vegas, bowiem listopadowe gale amerykańskiego giganta odbędą się właśnie w siedzibie UFC.

Nie wiadomo jeszcze czy walka Rafael dos Anjos vs Islam Makhachev będzie main eventem całej imprezy. Wiadomo natomiast, że w rozpisce wydarzenia na ten moment znajdują się pojedynki Louisa Smolki z Jose Alberto Quinonezem, Coryego McKenna z Kayem Hansenem i Gabriela Beniteza z Justinem Jaynesem.

Zobacz także:

Cristiano Ronaldo zdradził komu kibicuje na UFC 254: Oczywiście, że jemu. To mój brat!

Według wielu najlepszy piłkarz na świecie Cristiano Ronaldo zdradził komu kibicuje w walce wieczoru na nadchodzącej gali UFC 254. Tam rękawice skrzyżują pełnoprawny mistrz wagi lekkiej Khabib Nurmagomedov z tymczasowym czempionem Justinem Gaethje. Stawką walki oczywiście będzie pas UFC.

Krzysztof Jotko wypada z walki z Makhmudem Muradovem w UFC, nowy rywal Ankosiaka

Krzysztof Jotko wypada z walki z Makhmudem Muradovem, do której miało dojść 31 października w Las Vegas. Uzbek trenujący w Ankos MMA poznał już nowego rywala.

Marcin Różalski przed Genesis o swoim stanie zdrowia: Mam niedowład obu nóg

Marcin Różalski w tygodniu przed pierwszą w historii galą Genesis będzie najważniejszą osobą w polskim świecie mieszanych sztuk walki. Były mistrz KSW w walce wieczoru gali walk na gołe pięści zmierzy się z legendarnym Joshem Barnettem.