MMA PLjiu jitsu/BJJWalka kobiety z mężczyzną? Gabi Garcia zmierzy się z Craigiem Jonesem w… grapplingu! 

Walka kobiety z mężczyzną? Gabi Garcia zmierzy się z Craigiem Jonesem w… grapplingu! 

To się wydarzy naprawdę! Craig Jones utytułowany grappler za pomocą instagrama poinformował, że w Los Angeles dojdzie do jego starcia z… Gabi Garcią. Oczywiście będzie to walka na zasadach brazylijskiego jiu jitsu.

Garcia

”Gabi” ma też za sobą sześć zawodowych pojedynków w MMA. Brazylijka pokazywała się na galach Rizin FF w Japonii. Garcia kończyła swoje walki efektownie przed czasem, lecz problem pojawia się, gdy trzeba zakontraktować jej odpowiednią przeciwniczkę.

35-latka w ostatnim czasie stawia na starty w grapplingu. Brazylijka pod koniec lutego wystąpiła na gali Who’s #1, gdzie przegrała na punkty z Nathiely de Jesus. Co ciekawe w walce wieczoru swoje następne zwycięstwo odnotował Craig Jones.

Dojdzie do walki kobiety z mężczyzną!

Craig Jones za pomocą instagrama poinformował, że w Los Angeles dojdzie do szalonego starcia. Reprezentant Australii ma zmierzyć się z Gabi Garcią.

Niedziela, wylatuję do Los Angeles żeby walczyć z Gabi Garcią. Zrobimy walkę bez limitu czasowego tam gdzie trenuje i będziemy transmitować to na żywo za darmo. To się wydarzy na 100%. Mam nadzieję, że pójdzie mi dobrze (śmiech). Jeśli nie, jeśli przegram to przejdę na emeryturę. Jeśli przegram z Gabi to zakończę swoją karierę. Bez limitu czasowego, tylko poddania. Oczywiście wiele osób myśli, że to żart, ale patrząc na zainteresowanie to czemu mielibyśmy tego nie zrobić? Oglądajcie. Flo Grappling nie chciało tego dotknąć, ale zorganizujemy transmisję na żywo.

Zobacz także:

Gamrot na treningu z pogromcą McGregora! Widzieliście?

Najlepszy zawodnik kategorii lekkiej w Polsce Mateusz Gamrot na treningu z pogromcą Conora McGregora, który występuje w tej samej kategorii wagowej UFC! Polak przygotowuje się do swojego drugiego występu dla UFC i sparuje z najlepszymi!

Bonus BGC kusi powrotem do klatki. To jego nowy pracodawca?

Piotr Witczak, znany szerzej jako Bonus BGC kusi powrotem do klatki, gdzie stoczy kolejną walkę w formule mieszanych sztuk walki. Celebryta i zawodnik MMA może niedługo wystąpić w największej rodzącej się konkurencji FAME MMA w Polsce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis