Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLJon JonesWalka Jones vs Fury w UFC? Dana White proponuje: Mogę sprawić, że do tej walki dojdzie!

Walka Jones vs Fury w UFC? Dana White proponuje: Mogę sprawić, że do tej walki dojdzie!

To byłby niezły zwrot akcji! Jeden z najlepszych pięściarzy w historii Tyson Fury może zawalczyć w oktagonie UFC! Jego rywalem może być mistrz wagi ciężkiej Jon Jones! A szef amerykańskiego giganta Dana White zapewnia, że może do takiej walki doprowadzić.

Walka Jones vs Fury w UFC

Kwestia potencjalnej walki Jones vs Fury w UFC zrodziła się przez konflikt medialny między samymi zainteresowanymi. Zarówno Jones, jak i Fury wbijali sobie szpileczki, a komentator UFC Joe Rogan stwierdził w pewnym momencie, że wg niego Jon Jones pokonałby Tysona Furyego w walce ulicznej.

To nie spodobało się Anglikowi, któremu teraz z tyłu głowy na pewno siedzi nazwisko Jona Jonesa.

Walka Jones vs Fury w UFC?

Teraz oliwy do ognia dolał szef UFC, Dana White. W rozmowie z Bro Bible zapewnił, że mógłby doprowadzić do walki Jones vs Fury w oktagonie UFC:

“Jon Jones jest najmocniejszym człowiekiem na ziemi. Nie ma tutaj dyskusji. Nie można temu w żaden sposób zaprzeczyć. Tak, nie ma dyskusji. Nie obchodzi mnie jak ktoś kwestionuje tę sprawę. Wiele takich opinii to po prostu clickbaity.

Wiesz jak to jest – jeśli Tyson Fury chce walczyć z Jonem Jonesem w UFC to ja sprawę, że do tego dojdzie. Moje słowa do Tysona brzmią teraz: Jeśli naprawdę chcesz tej walki to zgłoś się do mnie!”

A wg Was kto wygrałby walkę Jonesa z Furym w oktagonie i na zasadach mieszanych sztuk walki?

Zobacz także:

Mateusz Gamrot chce się zmierzyć z… Fizievem: Ja chcę tylko mocnych walk! Widzieliście?

Mateusz Gamrot (22-2) na instagramowym livie zdradził kiedy, gdzie i z kim chciałby stoczyć swój następny pojedynek. Trzeba przyznać, że takie starcie wydaje się bardzo prawdopodobne. Niewątpliwie byłby to kolejny duży pojedynek naszego reprezentanta.

Izu Ugonoh mocno o Denisie Załęckim: Ja nie lubię tego gościa! Nie podoba mi się… Co wy na to?

Jak widać na tej linii sympatii nie będzie. Izu Ugonoh w rozmowie z portalem TV Reklama został zapytany o Denisa Załęckiego. Uznany pięściarz zapewnił, że nie lubi ”Bad Boya” i ponadto skomentował jego zachowanie względem doświadczonego Daniela Omielańczuka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis