MMA PLFreak FightWalka freakowa przerwana! Ciąganie się za włosy, a na koniec atak starszych kobiet! [WIDEO]

Walka freakowa przerwana! Ciąganie się za włosy, a na koniec atak starszych kobiet! [WIDEO]

Na ostatniej gali Epic Fighting Championship w Rosji nie brakowało kontrowersji. Jedno z największych zamieszań powstało po walce wieczoru. Było to kolejne starcie kobiety (gwiazdy porno) z… ”mężczyzną”, który przypominał Piotra Lisowskiego.

Rosja

”Mua Boy” toczy pojedynki w organizacji Marcina Najmana. Piątego marca podczas MMA VIP 4 zmierzy się z Michałem ”Polskim Kenem” Przybyłowiczem. Trzeba przyznać, że ”Mua Boy” ma bardzo podobne zachowanie do uczestnika rosyjskiej organizacji.

Afera!

Tak trzeba określić sytuację, która miała miejsce w walce wieczoru. Chłopak wyglądał jakby był na środkach odurzających – czego nie można wykluczyć. Walka trafiła do parteru, gdzie nie brakowało ciągania się za włosy. Kobieta w pewnym momencie musiała się poprawić, bo widoczny był jej.. cycek! Walka została przerwana.

”Mężczyzna” był rozczarowany całą sytuacją i postanowił do klatki zaprosić rozwścieczone starsze kobiety, które rzuciły się na jego przeciwniczkę.

Całą walkę wieczoru zobaczycie od 1 h 28 minuty:

Zobacz także:

Soldić coraz bardziej myśli o UFC: Chcę przetestować siebie w USA, bo tam jest liga mistrzów! Co wy na to?

Roberto Soldić (20-3) ma już w kontrakcie z KSW tylko jeden pojedynek. Reprezentant Chorwacji coraz częściej wspomina o sprawdzeniu się w największej organizacji na świecie. ”RoboCop” to jedna z największych gwiazd w historii polskiej organizacji.

Jan Błachowicz o Denisie Załęckim: No nie jest to sportowe zachowanie! Zaskoczeni?

Jan Błachowicz (28-9) w rozmowie z portalem mymma.pl został zapytany o Denisa Załęckiego. Trzeba przyznać, że o ”Bad Boyu” było ostatnio bardzo głośno. Było to spowodowane jego mocnym konfliktem z Alanem Kwiecińskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis