MMA PLFreak FightWalka dwóch na jednego! Kibic nie wytrzymał i postanowił ruszyć z pomocą! [WIDEO]

Walka dwóch na jednego! Kibic nie wytrzymał i postanowił ruszyć z pomocą! [WIDEO]

Już w Polsce dochodziło do takich pojedynków i szczerze ciężko się je ogląda – chociażby ze względu na panujący chaos. Do kolejnego pojedynku dwóch na jednego doszło w Rosji na gali Epic Fighting Championship.

Rosja

Kiedy doszło do podobnego starcia w Polsce? Trzydziestego pierwszego lipca na Elite Fighters 1 zobaczyliśmy walkę trzech na jednego. ”Kung Fu Panda” zmierzył się z Netetem, Modlichą oraz Szwechem.

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Kibic nie wytrzymał!

Starcie dwóch na jednego w Rosji. W pewnym momencie kibic nie wytrzymał i postanowił ruszyć z pomocą. W grę poszły pięści, więc potrzebna była szybka reakcja ochrony.

Była dłuższa przerwa, a po niej wznowiono pojedynek. Warto zaznaczyć, że mimo przewagi zwycięzcą został zawodnik skazywany na pożarcie.

Posted by Freak Fight on Thursday, February 10, 2022

Całą galę i pojedynek zobaczycie od 35 minuty:

Zobacz także:

Organizacja PunchDown zapowiada następną galę! Trwa rekrutacja! Zaskoczeni?

Tak to prawda! Organizacja PunchDown w mediach społecznościowych zapowiedziała następną galę na tak zwane ”listwy”. W tym momencie ruszyła rekrutacja.

PRIME SHOW MMA: Próbował wyprowadzić z równowagi rywala! Kapela pocałował Kossakowskiego! Widzieliście?

Wczoraj odbył się kolejny program ”PRIME MMA ZADYMA”. Tym razem doszło do konfrontacji słownej pomiędzy Ziemowitem Piastem Kossakowskim, a Jasiem Kapelą. Na koniec doszło również do face to face.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis